TYLKO U NAS!

Ślub Joanny Przetakiewicz był dla gości tajemnicą: „Dowiedzieli się 24 godziny przed!”

Gwiazda opowiedziała nam też o dwudniowym weselu!

Rafał Kowalski 18 października 2020 05:44

Mimo czasu, który dla wszystkich nas nie jest łatwy, Joanna Przetakiewicz postanowiła właśnie teraz odmienić swoje życie i wyjść za mąż. Na początku października dyrektorka kreatywna marki La Mania najpierw wzięła ślub cywilny w Warszawie, a potem zaprosiła 38 gości na greckie wesele. Obydwa wydarzenia pozostawały do ostatniej chwili tajemnicą dla mediów, a jedno z nich... także dla bliskich gwiazdy! O szczegółach żona Rinke Rooyensa opowiedziała nam jako pierwszym.

Joanna Przetakiewicz o ślubie-niespodziance

Ceremonia z udziałem urzędniczki państwowej odbyła się w domu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Nie wszyscy wiedzieli jednak, po co zostali zaproszeni do posiadłości. – To była totalna niespodzianka, nawet dla naszych bliskich przyjaciół. Nie jest dzisiaj łatwo przekonać urząd stanu cywilnego do takich pomysłów, jak ślub w domu. Nie wiedzieliśmy do ostatniej chwili, czy to się uda. Postanowiliśmy więc nic nikomu nie mówić do końca. Rodzina i przyjaciele dowiedzieli się na 24 godziny przed ślubem – wyjawiła VIVIE.pl Joanna Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz o weselu w Grecji

Tylko nam ulubienica tysięcy kobiet zdradziła, że kolejna część uroczystości czyli greckie wesele, trwała aż dwa dni.

– Pierwszy wieczór nazwałam „Sequins and Feathers”, czyli poprosiłam wszystkich, by ubrali się w cekiny i pióra. Tyle, ile fabryka dała, bo nie wiadomo, kiedy znów będzie taka okazja! A drugi wieczór to była ceremonia weselna, a temat „White, no shine”. Tak chciałam, by wszyscy byli na biało. Mi nie zależało na tym, by się wyróżniać. Przeniosłam nawet start o godzinę wcześniej, by każdy miał czas na zrobienie sobie pięknych zdjęć na tle niebieskiego nieba”, opowiedziała tylko nam szczęśliwa panna młoda.

O co jeszcze zadbała projektantka? Zobacz nasze wideo do końca!  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.