TYLKO NA VIVA.PL

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens ujawnili prawdę o swoim związku!

Zobacz, jak para wypadła w ogniu pytań VIVY!

Konrad Szczęsny 7 maja 2020 15:13

Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością. Mimo że poznali się dawno temu, dopiero od dwóch lat tworzą szczęśliwy i spełniony związek. „Moja Wonder Woman”, mówi o Joannie Przetakiewicz ukochany. I dodaje, że nie wyobraża sobie bez niej życia! „Miłość dopadła mnie, jak to zwykle bywa, przypadkiem”, stwierdziła z kolei projektantka w jednym z wywiadów VIVY!. Jaką są parą?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o związku

Mimo że oboje mają pokaźny bagaż doświadczeń, mimo tego – a może właśnie dzięki temu! – są pewni, że trafili na tę jedyną i najważniejszą osobę. Szybko zamieszkali razem, rozumieją się niemal bez słów, kochają do szaleństwa i szanują bezwarunkowo. A jak wygląda ich codzienność?

To zdradzili przed obiektywem kamery! W specjalnym nagraniu dla widzów i czytelników viva.pl Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens odpowiedzieli na szereg pytań. Kto w tym związku częściej gotuje? Kto wydaje więcej pieniędzy? Kto rządzi w domu? A kto planuje podróże? Kto bardziej kocha? Tego dowiesz się, oglądając powyższy filmik! Nie brakuje w nim śmiechu, pozytywnej energii i... szaleństwa.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.