TYLKO NA VIVA.PL

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens ujawnili prawdę o swoim związku!

Zobacz, jak para wypadła w ogniu pytań VIVY!

Konrad Szczęsny 7 maja 2020 15:13

Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością. Mimo że poznali się dawno temu, dopiero od dwóch lat tworzą szczęśliwy i spełniony związek. „Moja Wonder Woman”, mówi o Joannie Przetakiewicz ukochany. I dodaje, że nie wyobraża sobie bez niej życia! „Miłość dopadła mnie, jak to zwykle bywa, przypadkiem”, stwierdziła z kolei projektantka w jednym z wywiadów VIVY!. Jaką są parą?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o związku

Mimo że oboje mają pokaźny bagaż doświadczeń, mimo tego – a może właśnie dzięki temu! – są pewni, że trafili na tę jedyną i najważniejszą osobę. Szybko zamieszkali razem, rozumieją się niemal bez słów, kochają do szaleństwa i szanują bezwarunkowo. A jak wygląda ich codzienność?

To zdradzili przed obiektywem kamery! W specjalnym nagraniu dla widzów i czytelników viva.pl Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens odpowiedzieli na szereg pytań. Kto w tym związku częściej gotuje? Kto wydaje więcej pieniędzy? Kto rządzi w domu? A kto planuje podróże? Kto bardziej kocha? Tego dowiesz się, oglądając powyższy filmik! Nie brakuje w nim śmiechu, pozytywnej energii i... szaleństwa.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.