TYLKO NA VIVA.PL

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens ujawnili prawdę o swoim związku!

Zobacz, jak para wypadła w ogniu pytań VIVY!

Konrad Szczęsny 7 maja 2020 15:13

Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością. Mimo że poznali się dawno temu, dopiero od dwóch lat tworzą szczęśliwy i spełniony związek. „Moja Wonder Woman”, mówi o Joannie Przetakiewicz ukochany. I dodaje, że nie wyobraża sobie bez niej życia! „Miłość dopadła mnie, jak to zwykle bywa, przypadkiem”, stwierdziła z kolei projektantka w jednym z wywiadów VIVY!. Jaką są parą?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o związku

Mimo że oboje mają pokaźny bagaż doświadczeń, mimo tego – a może właśnie dzięki temu! – są pewni, że trafili na tę jedyną i najważniejszą osobę. Szybko zamieszkali razem, rozumieją się niemal bez słów, kochają do szaleństwa i szanują bezwarunkowo. A jak wygląda ich codzienność?

To zdradzili przed obiektywem kamery! W specjalnym nagraniu dla widzów i czytelników viva.pl Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens odpowiedzieli na szereg pytań. Kto w tym związku częściej gotuje? Kto wydaje więcej pieniędzy? Kto rządzi w domu? A kto planuje podróże? Kto bardziej kocha? Tego dowiesz się, oglądając powyższy filmik! Nie brakuje w nim śmiechu, pozytywnej energii i... szaleństwa.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.