URODZINY GWIAZD

Joanna Liszowska obchodzi dziś 41. urodziny!

Jak rozpoczynała swoją karierę?

Olga Figaszewska 12 grudnia 2019 10:00

Aktorka i piosenkarka. Joanna Liszowska od zawsze kochała tak samo śpiewać, jak i grać, dlatego długo nie posiadała żadnego planu na siebie. Ale to, że nigdy go nie miała wyszło jej na dobre.  „Kreowanie wizerunku” to dla niej czysta abstrakcja, a życie zawodowe do tej pory jest zbiorem ciekawych przypadków. Największą popularność i sympatię telewidzów przyniosły jej role w filmach i serialach, a także udział w programach telewizyjnych. Dziś Joanna Liszowska kończy 41 lat!

Urodziny Joanny Liszowskiej

Znalazła miłość życia i wszystko potoczyło się błyskawicznie. Ślub, narodziny dwóch córeczek. Marzenie o rodzinie spełniło się, co wcale nie oznacza, że karierę zawiesiła na kołku. Marzy o kolejnych wyzwaniach, nagrywa piosenki, gra w polsatowskim serialu Przyjaciółki.

A jak kocha Joanna Liszowska? ,,Jeśli kocha, to kocha. Spontanicznie. Bez kombinowania. Lubi szczerość i otwartość. Po urodzeniu dwóch córek czuję się tak, że mogłabym góry przenosić. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że dojrzałam, nie mylić ze „spoważniałam”. Kiedyś bałam się w życiu ryzykować, postawić na swoim, przekonać kogoś do moich racji. Często wchodziłam w sytuacje, w których nie czułam się dobrze. Ale bałam się mówić „nie”, opowiadała Sylwii Borowskiej w 2014 roku.

Pani Joannie życzymy wszystkiego najlepszego!   

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?