URODZINY GWIAZD

Joanna Liszowska obchodzi dziś 41. urodziny!

Jak rozpoczynała swoją karierę?

Olga Figaszewska 12 grudnia 2019 10:00

Aktorka i piosenkarka. Joanna Liszowska od zawsze kochała tak samo śpiewać, jak i grać, dlatego długo nie posiadała żadnego planu na siebie. Ale to, że nigdy go nie miała wyszło jej na dobre.  „Kreowanie wizerunku” to dla niej czysta abstrakcja, a życie zawodowe do tej pory jest zbiorem ciekawych przypadków. Największą popularność i sympatię telewidzów przyniosły jej role w filmach i serialach, a także udział w programach telewizyjnych. Dziś Joanna Liszowska kończy 41 lat!

Urodziny Joanny Liszowskiej

Znalazła miłość życia i wszystko potoczyło się błyskawicznie. Ślub, narodziny dwóch córeczek. Marzenie o rodzinie spełniło się, co wcale nie oznacza, że karierę zawiesiła na kołku. Marzy o kolejnych wyzwaniach, nagrywa piosenki, gra w polsatowskim serialu Przyjaciółki.

A jak kocha Joanna Liszowska? ,,Jeśli kocha, to kocha. Spontanicznie. Bez kombinowania. Lubi szczerość i otwartość. Po urodzeniu dwóch córek czuję się tak, że mogłabym góry przenosić. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że dojrzałam, nie mylić ze „spoważniałam”. Kiedyś bałam się w życiu ryzykować, postawić na swoim, przekonać kogoś do moich racji. Często wchodziłam w sytuacje, w których nie czułam się dobrze. Ale bałam się mówić „nie”, opowiadała Sylwii Borowskiej w 2014 roku.

Pani Joannie życzymy wszystkiego najlepszego!   

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.