NOWY NUMER VIVY!

Jarosław Kuźniar: „Zawsze miałem kontakt z ludźmi”. Czym zaskoczy nas w swoim nowym programie?

Piotr Wojtasik 8 marca 2017 17:15

Zniknął z ekranów telewizorów i zaczął nowe życie z portalem onet.pl. Przez 24 lata pracy w mediach udowodnił sobie i innym, że jest świetny w tym, co robi. I się tego nie wstydzi. Jarosław Kuźniar jest teraz zdecydowanie zabiegany. Na sesję zdjęciową i wywiad dla Vivy! miał zaledwie dwie godziny – co nie przeszkodziło mu w tym, żeby do sprawy podejść profesjonalnie i z pogodą ducha. Fotografa zaskoczył swoim pozytywnym nastawieniem, mimo obiegowej opinii, że jest niesympatycznym bucem. Dementujemy plotki: Nie jest. To naprawdę sympatyczny gość. Zaufajcie nam. 

 

Czym się różni praca w telewizji od tej w internecie? Czy uwielbia podróże? Co zobaczymy w nowym sezonie jego programu? Odpowiedzi w wywiadzie wideo. Bardzo szczerym. Na koniec świadomy wypowiadanych słów Jarek dodaje: „Nie wycinajcie tego, żeby to poszło tak, jak jest”.

 

Nowa VIVA! z Kasią Warnke i Piotrem Stramowskim na okładce 9 marca w kioskach.

 W numerze także: 

 

Gwiazda „Vogue’a” - Ashley Graham, która z rozmiaru XXL uczyniła swój atut. 89. edycja Oscarów przejdzie do historii. Awantura między Meryl Streep i Karlem Lagerfeldem, pomyłka „kopertowa”. W dziale podróże: Dachy Paryża. Francuzi pokazują, że każdy może żyć pięknie. W mieście, gdzie niebywale dba się o komfort życia, najwyraźniej uznano, że teraz ma on kolor zielony.

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Zobacz też: „Nie wiem, czy to samczość alfy, czy nerwica natręctw”. Jarosław Kuźniar ma ambicje na... więcej!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.