NOWY NUMER VIVY!

Jarosław Kuźniar: „Zawsze miałem kontakt z ludźmi”. Czym zaskoczy nas w swoim nowym programie?

Piotr Wojtasik 8 marca 2017 17:15

Zniknął z ekranów telewizorów i zaczął nowe życie z portalem onet.pl. Przez 24 lata pracy w mediach udowodnił sobie i innym, że jest świetny w tym, co robi. I się tego nie wstydzi. Jarosław Kuźniar jest teraz zdecydowanie zabiegany. Na sesję zdjęciową i wywiad dla Vivy! miał zaledwie dwie godziny – co nie przeszkodziło mu w tym, żeby do sprawy podejść profesjonalnie i z pogodą ducha. Fotografa zaskoczył swoim pozytywnym nastawieniem, mimo obiegowej opinii, że jest niesympatycznym bucem. Dementujemy plotki: Nie jest. To naprawdę sympatyczny gość. Zaufajcie nam. 

 

Czym się różni praca w telewizji od tej w internecie? Czy uwielbia podróże? Co zobaczymy w nowym sezonie jego programu? Odpowiedzi w wywiadzie wideo. Bardzo szczerym. Na koniec świadomy wypowiadanych słów Jarek dodaje: „Nie wycinajcie tego, żeby to poszło tak, jak jest”.

 

Nowa VIVA! z Kasią Warnke i Piotrem Stramowskim na okładce 9 marca w kioskach.

 W numerze także: 

 

Gwiazda „Vogue’a” - Ashley Graham, która z rozmiaru XXL uczyniła swój atut. 89. edycja Oscarów przejdzie do historii. Awantura między Meryl Streep i Karlem Lagerfeldem, pomyłka „kopertowa”. W dziale podróże: Dachy Paryża. Francuzi pokazują, że każdy może żyć pięknie. W mieście, gdzie niebywale dba się o komfort życia, najwyraźniej uznano, że teraz ma on kolor zielony.

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Viva! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Zobacz też: „Nie wiem, czy to samczość alfy, czy nerwica natręctw”. Jarosław Kuźniar ma ambicje na... więcej!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.