VIDEO VIVY!

Janusz Józefowicz opowiedział nam o swojej nowej pasji!

„Eksperymentuję. Proces trwa...”

Olga Figaszewska 18 stycznia 2019 13:30

Mistrz, artysta, katorżnik pracy. Władca teatru Buffo. Janusz Józefowicz – jego kultowe „Metro” odkryło dla Polski musical. „Byłem na Broadwayu. Nie mam żadnych kompleksów na ten temat. Wiem, że to nie moje miejsce. Mój Broadway mogę robić w Polsce, w Rosji w dowolnym teatrze, to nie miejsce, to pewna jakość”, mówił w męskiej, życiowej rozmowie z Romanem Praszyńskim. Dla sztuki poświęcił pierwszą rodzinę. Z drugą ukrywa się na wsi. I to tam odkrył swoją kolejną pasję. A o niej wiedzą nieliczni! 

„Zacząłem interesować się zielarstwem. Robię nalewki. Jest to fantastyczna dyscyplina i ogromny gmach wiedzy zapomnianej”, zdradza. „Eksperymentuję. Co roku odkrywamy nowe zioła, nowe nalewki. Proces trwa. Obdarowuje nimi przyjaciół, najbliższych. To coś, co ma naprawdę fantastyczny smak!”, dodaje.

Co jeszcze Janusz Józefowicz zdradził nam w wywiadzie video? Przekonajcie się sami!  

Janusz Józefowicz, Viva! 1/2019
Fot. Marta Wojtal

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.