TYLKO NA VIVA.PL!

Jak związek Borysa Szyca i Justyny Szyc-Nagłowskiej zmieniło dziecko? „Czasami uciekamy tylko we dwoje”

„Henio mnie wzrusza. Może dlatego, że sam nie miałem taty w dzieciństwie”, dodał aktor

Rafał Kowalski 14 lutego 2022 19:00

Niemal dwa lata temu w marcu 2020 Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc, którzy są rodzicami dzieci z poprzednich związków, doczekali się pierwszego wspólnego syna. Para zakochanych przyznała w rozmowie z VIVĄ.pl, że narodziny Henryka pozmieniały trochę ich codzienność. Jak mocno?

Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska o synku

Podczas sesji do VIVY! aktor przyznał nam, że przed narodzinami Henio odczuwał mały niepokój. Jego źródłem były słowa ukochanej. „Moja żona mnie kiedyś bardzo straszyła, że zmieni dużo bardziej. Mówiła, że naszym wspólnym dziecku dużo się zmieni. Ale wcale nie czuję, by tak było. By coś zmieniło się na gorsze, jesteśmy wręcz mocniej scementowani bardziej”, wyznał Borys Szyc przed naszą kamerą.

Z kolei jego ukochana zaznaczyła, że są pewne sposoby, by poradzić sobie z inną zmianą… „Ale nie mamy już tej wolności, którą mieliśmy. Musimy się nakombinować, żeby wyjść gdzieś razem, wychodzimy na randki. Ta sesja jest dziś dla nas trochę taką randką. Uciekamy czasem we dwoje na parę godzin i jedną noc po to, by wracać z energią, uśmiechem i gotowością na kolejny dzień”, usłyszeliśmy od Justyny Szyc-Nagłowskiej.

Zobacz też: Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska: „Rozstaliśmy się z hukiem. Po latach spotkaliśmy się mocno podrapani”

Justyna Szyc-Nagłowska, Borys Szyc, Viva! 3/2022
Fot. Marlena Bielińska

Justyna Szyc-Nagłowska, Borys Szyc, Viva! 3/2022
Fot. Marlena Bielińska

Borys Szyc o ojcu i synku. Dlaczego Henryk ma dwa nazwiska?

W tej samej rozmowie ulubieniec widzów podkreślił, że Henio nieustannie wywołuje w nim silne emocje… „On codziennie umie coś nowego i zaskakuje mnie a także wzrusza. Może dlatego, że ja sam nie miałem taty w dzieciństwie. Dopiero zapoznałem się bliżej z nim w dorosłym życiu. Więc jak patrzę na mojego synka to przeżywam to mocno”, powiedział aktor VIVIE.pl.

A skąd pomysł, by syn pary otrzymał dwa nazwiska? Tego dowiecie się oglądając nasze wideo do końca. 

SPRAWDŹ TAKŻE: Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska: „W uczuciowej rodzinie jest super, bo wszyscy się kochają, ale bywa też trudno”

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?