WIDEO VIVY.PL

Jak przebiegały poród i ciąża Barbary Kurdej-Szatan? Pandemia miała wpływ na kilka rzeczy

Zmiany nie były przyjemne dla męża aktorki

Rafał Kowalski 27 grudnia 2020 14:44

We wrześniu 2020 roku Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po kilku latach starań znów zostali rodzicami. Do ośmioletniej Hani dołączył mały Henio. Czas oczekiwania przypadł na okres pandemii, co wpłynęło na pewne aspekty ciąży. Na szczęście poród zdaniem aktorki przebiegł tak, jak sobie wymarzyła – w obecności męża. Co zdradzili nam zakochani?

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan o czasie drugiej ciąży i porodzie

Podczas sesji dla magazynu VIVA! zapytaliśmy Barbarę Kurdej-Szatan i jej ukochanego o to, czy czas pandemii koronawirusa wpłynął jakoś nich, jako na rodziców oczekujących potomstwa. Okazuje się, że tak. „Jeżeli chodzi o ciążę to cały czas obowiązywał nas rygor polegający na tym, że tylko Basia mogła być na badaniach. To nie było przyjemne dla mnie, bo piękniej jest być podczas USG, gdy widać malucha w brzuchu. Jak Basia wychodziła z gabinetu to mówiłem: to pokaż chociaż te zdjęcia…”, opowiedał VIVIE.pl Rafał Szatan.

„Starałam się nagrywać każde USG, by Rafał i Hania zobaczyli wszystko”, dodała z kolei przed naszą kamerą Basia Kurdej-Szatan i zaczęła też opowiadać o najważniejszym dniu dla każdej mamy. „Ale na szczęście za to poród był wspólny i czułam ogromne wsparcia od Rafała, to była dla mnie pomocne”, wyznała nam gwiazda.

Okazuje się, że po urodzeniu Henryka w szpitalu obowiązywał zakaz odwiedzin. Dla aktorki taki obrót spraw stał się plusem. „W sali poporodowej byłam sama z małym. Ale lekarz powiedział mi, że to świetnie, bo przynajmniej mogłam odpocząć. Miał rację. Nasze pierwsze dni były dla mnie bardzo przyjemne. Otworzyłam sobie okno, budziliśmy się tylko na karmienie i w sumie było mi tak dobrze samej. Czułam błogość”, wspominała przed kamerą VIVY.pl Barbara Kurdej-Szatan.

Co jeszcze zdradziła nam wraz z mężem? Zobacz nasze wideo. 

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?