VIDEO VIVY!

Julia Wieniawa zachwyca perfekcyjną sylwetką!

Nam zdradziła, na czym polega sekret jej figury

Olga Figaszewska 20 stycznia 2019 16:40

Należy do grona jednych z najzdolniejszych i najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Ambitna, pewna siebie…  Julia Wieniawa zachwyca nie tylko swoimi dokonaniami, ale również nienaganną figurą. Trzeba przyznać, że gwiazda umiejętnie podkreśla swoje wdzięki. Jak dba o sylwetkę? 

Julia Wieniawa: sekret figury

Julia Wieniawa ma swoje triki, by zachować idealną figurę. „Staram się chodzić na siłownię dwa-trzy razy w tygodniu. Ale nie zawsze jest ku temu możliwość”, wyznaje. Wówczas wykonuje ćwiczenia także w domu pod okiem swojej trenerki.

Czy korzysta ze specjalnej diety? Julia Wieniawa w przyznaje, że stara się jeść zdrowo i regularnie, chociaż przy licznych zobowiązaniach zawodowych nie zawsze jest to łatwe. „Staram się ograniczać cukier i gluten, po którym bardzo puchnę. To jest uciążliwe w mojej pracy. Niedawno musiałam bardziej kontrolować to, co jem. Zwracam uwagę na skład”, dodaje.

Co jeszcze gwiazda zdradziła nam na swój temat? Sprawdź w naszym video.

Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.