WIDEO VIVY.pl

Jak dobrze znają się Monika Miller i Leszek Miller? Sprawdziliśmy to robiąc im QUIZ

Jedno pytanie wyjątkowo rozbawiło naszych gości

Rafał Kowalski 12 kwietnia 2020 16:50

Niemal pół wieku dzieli Monikę Miller i Leszka Millera, ale polityk i jego sławna wnuczka są najlepszym dowodem na to, że nawet przy dużej różnicy wieku można się przyjaźnić. Dwudziestopięcioletniej piosenkarce i jej dziadkowi, który w lipcu skończy 74 lata, zrobiliśmy test wiedzy o sobie. Jakie wyszły wyniki?

Quiz z Moniką Miller i Leszkiem Millerem

Goście naszej sesji, której efekty możecie zobaczyć w najnowszej VIVIE! zostali poddani testowi, po którym okazało się, jak dobrze się znają. Wśród pytań było to o drugie imię polityka, jego ulubioną potrawę i największe hobby. Z kolei Leszek Miller musiał zmierzyć się z takimi kwestiami jak liczba tatuaży wnuczki, miejsce, które zajęła w Tańcu z gwiazdami czy data jej urodzin. Jedno z zadań wywołało na twarzach naszych bohaterów ogromny uśmiech.

Zobaczcie cały QUIZ, który zarejestrowała kamera VIVY.pl. Jeżeli z kolei bezpiecznie chcecie zakupić nowy numer VIVY! to zapraszamy na stronę HitSalonik.pl. Tam czeka Was specjalna promocja.

Wszystkiego najlepszego na Święta! 

Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.