WIDEO VIVY.pl

Jak dobrze znają się Monika Miller i Leszek Miller? Sprawdziliśmy to robiąc im QUIZ

Jedno pytanie wyjątkowo rozbawiło naszych gości

Rafał Kowalski 12 kwietnia 2020 16:50

Niemal pół wieku dzieli Monikę Miller i Leszka Millera, ale polityk i jego sławna wnuczka są najlepszym dowodem na to, że nawet przy dużej różnicy wieku można się przyjaźnić. Dwudziestopięcioletniej piosenkarce i jej dziadkowi, który w lipcu skończy 74 lata, zrobiliśmy test wiedzy o sobie. Jakie wyszły wyniki?

Quiz z Moniką Miller i Leszkiem Millerem

Goście naszej sesji, której efekty możecie zobaczyć w najnowszej VIVIE! zostali poddani testowi, po którym okazało się, jak dobrze się znają. Wśród pytań było to o drugie imię polityka, jego ulubioną potrawę i największe hobby. Z kolei Leszek Miller musiał zmierzyć się z takimi kwestiami jak liczba tatuaży wnuczki, miejsce, które zajęła w Tańcu z gwiazdami czy data jej urodzin. Jedno z zadań wywołało na twarzach naszych bohaterów ogromny uśmiech.

Zobaczcie cały QUIZ, który zarejestrowała kamera VIVY.pl. Jeżeli z kolei bezpiecznie chcecie zakupić nowy numer VIVY! to zapraszamy na stronę HitSalonik.pl. Tam czeka Was specjalna promocja.

Wszystkiego najlepszego na Święta! 

Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.