WIDEO VIVY.pl

Jak dobrze znają się Monika Miller i Leszek Miller? Sprawdziliśmy to robiąc im QUIZ

Jedno pytanie wyjątkowo rozbawiło naszych gości

Rafał Kowalski 12 kwietnia 2020 16:50

Niemal pół wieku dzieli Monikę Miller i Leszka Millera, ale polityk i jego sławna wnuczka są najlepszym dowodem na to, że nawet przy dużej różnicy wieku można się przyjaźnić. Dwudziestopięcioletniej piosenkarce i jej dziadkowi, który w lipcu skończy 74 lata, zrobiliśmy test wiedzy o sobie. Jakie wyszły wyniki?

Quiz z Moniką Miller i Leszkiem Millerem

Goście naszej sesji, której efekty możecie zobaczyć w najnowszej VIVIE! zostali poddani testowi, po którym okazało się, jak dobrze się znają. Wśród pytań było to o drugie imię polityka, jego ulubioną potrawę i największe hobby. Z kolei Leszek Miller musiał zmierzyć się z takimi kwestiami jak liczba tatuaży wnuczki, miejsce, które zajęła w Tańcu z gwiazdami czy data jej urodzin. Jedno z zadań wywołało na twarzach naszych bohaterów ogromny uśmiech.

Zobaczcie cały QUIZ, który zarejestrowała kamera VIVY.pl. Jeżeli z kolei bezpiecznie chcecie zakupić nowy numer VIVY! to zapraszamy na stronę HitSalonik.pl. Tam czeka Was specjalna promocja.

Wszystkiego najlepszego na Święta! 

Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?