WIDEO VIVY.PL

Z dnia na dzień stali się gwiazdami! Jak Bracia Collins trafili do telewizji?

„Musieliśmy się dobijać i upominać o swoje”

Rafał Kowalski 12 sierpnia 2020 15:49

Choć w dowodach zapisane zostało Rafał i Grzegorz Chmielewscy, to wszyscy znamy ich jako Bracia Collins. Motoryzacyjni showmani znani z formatu produkowanego dla TVN Turbo a także uczestnicy Ameryki Express trafili do polskiej telewizji 4 lata temu. To wtedy emisję miała pierwsza seria programu Odjazdowe bryki Braci Collins, który dziś jest hitem.  Ale droga do sukcesu nie była łatwa…

Greg i Rafał Collins o pracy w telewizji

Okazuje się, że sławni bracie nie brali udziału w żadnym castingu, ani nie zostali zaproszeni do prowadzenia motoryzacyjnego show. O pracę w TVN musieli postarać się sami. „Nasza przygoda z TVN nie była prosta i szybka. Trochę musieliśmy się dobijać i upominać o swoje. Wiedzieliśmy, że możemy dać polskiej telewizji komercyjnej dobry program. Wierzyliśmy w siebie i mieliśmy doświadczenie z telewizjami w Wielkiej Brytanii. Chcieliśmy dać Polsce coś, czego jeszcze nie było”, powiedział nam Grzegorz Collins przed kamerą VIVY.pl.

W tym samym wywiadzie realizowanym w przerwie sesji zdjęciowej do VIVY! dowiedzieliśmy się, że panowie kilka razy odbili się od drzwi telewizji. Na szczęście starali się do skutku. „Droga była kręta i zaczęła się od recepcji głównego budynku TVN. Później pojechaliśmy jeszcze do Wrocławia. Ale nie za bardzo chciano z nami rozmawiać. Na szczęście dorośliśmy do tego, że dużo osób ma pomysły na program, ale realizacja nie jest prosta. W końcu udało się nam umówić na spotkanie, na którym obiecaliśmy bardzo wiele rzeczy. I to brzmiało abstrakcyjnie, ale ostatecznie ze wszystkiego się wywiązaliśmy!”, wyjawili nam popularni bracia.

A który z nich bardziej chciał zostać gwiazdą szklanego ekranu? Sprawdźcie na końcu naszego wideo! Całą historię Rafała i Grzegorza możecie przeczytać w najnowszej VIVIE! 

Greg Collins, Rafał Collins, VIVA! 15/2020
Fot. Zdjęcia Adam Pluciński/ Move Picture

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.