TYLKO NA VIVA.PL

Izabela Trojanowska: „To, co się dzieje na scenie, to jest rodzaj misterium”

„Mnie trema mobilizuje”, przekonuje artystka

Konrad Szczęsny 28 września 2020 16:39

W kwietniu tego roku skończyła 65 lat. W ciągu długoletniej kariery wylansowała hity, które do dziś nucą kolejne pokolenia Polaków. Izabela Trojanowska już zimą zasiądzie w fotelu jurora drugiej edycji „The Voice Senior”.  Przed kamerą vivy.pl opowiedziała o popularności, tremie przed występami oraz sukcesie.

Izabela Trojanowska: teledysk do sesji w VIVIE!

– Spodziewałam się, że wcześniej czy później pewnie będę rozpoznawalna. Pracowałam na to od 16. roku życia – podkreśla.

I dodaje, że stres towarzyszy każdemu jej występowi, jednak to nieodłączny element pracy, którą wykonuje.

– Nie wyobrażam sobie występu bez tremy. Jak przestanę ją mieć to pewnie nie będę miała frajdy z występowania. Bo to, co się dzieje na scenie, to jest rodzaj misterium. Walka o intencje widza, o nawiązywanie tej nici porozumienia. I to jest najpiękniejsze, jak mi się udaje. Po prostu trzeba się skoncentrować tylko i wyłącznie na tym – podkreśla.

Izabela Trojanowska rozróżnia dwa rodzaje tremy. Znany jest jej jednak tylko jeden z nich...

– Są dwie tremy: mobilizująca i demobilizująca. Mnie ta druga jest obca na szczęście. Mnie trema mobilizuje – przekonuje.

Pełne wideo możesz zobaczyć powyżej.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.