URODZINY GWIAZD

Sarah Jessica Parker, słynna Carrie Bradshaw, kończy dziś 53 lata!

To rola w „Seksie w wielkim mieście” wyniosła ją na szczyt!

Damian Duda 25 marca 2018 12:00

Mogła zostać tancerką lub śpiewaczką. Jednak to nie było dla niej. Już w dzieciństwie zakochała się w telewizji. W 1982 roku zadebiutowała w telewizyjnym dramacie ABC My Body, My Child.

Największą popularność przyniosła jej rola felietonistki z Nowego Jorku, Carrie Bradshaw, w serialu Seks w wielkim mieście, która pisząc jeden felieton tygodniowo... utrzymywała się na Upper East Side.

Dziennikarze modowi jednogłośnie twierdzą, że dla świata mody postać Carrie Bradshaw była spełnieniem marzeń.

W szafie głównej bohaterki serialu nie brakowało kreacji od największych projektantów: Chanel, Gucciego, Prady... a do tego szpilki od Manolo Blahnika — to właśnie znak rozpoznawczy Carrie Bradshaw.

Czego życzycie aktorce w dniu jej urodzin? 

Sarah Jessica Parker
Fot. East News

Sarah Jessica Parker
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.