URODZINY GWIAZD

Najseksowniejszy wampir świata Alexander Skarsgard kończy 41 lat! EKSKLUZYWNE VIDEO

Konrad Szczęsny 25 sierpnia 2017 15:30

Świat usłyszał o nim, gdy został jedną z najjaśniejszy gwiazd serialu „Czysta krew” i z miejsca został okrzyknięty najseksowniejszym odtwórcą roli wampira w historii telewizji. Z ust do ust powtarzano tylko jedno pytanie: kim jest ten mierzący blisko dwa metry blondyn o hipnotyzującym spojrzeniem i skandynawskiej urodzie, który kończy dzisiaj 41 lat? 

Polecamy też: Oto nowy Tarzan. „To przeciwieństwo klasycznej opowieści o oswajaniu bestii”

Kim jest Alexander Skarsgard?

Alexander Skarsgard to duma Szwecji. Urodzony w Sztokholmie aktor należy obecnie do grona najgorętszych towarów eksportowych tego północnego europejskiego kraju. Otrzymuje coraz więcej ról, by przywołać choćby kultowego Tarzana czy obecnie Perry'ego Wrighta w serialu „Wielkie kłamstewka” (partneruje na szklanym ekranie samej Nicole Kidman). Ma na koncie rownież udział w teledysku Lady GaGi do piosenki „Paparazzi”, w którym odegrał rolę niewiernego kochanka, żądnego sławy i pieniędzy.

Polecamy też: Lady Gaga we wzruszającym wywiadzie. O ojcu, strachu przed paparazzi i rozstaniu z narzeczonym

Życie prywatne Alexandra Skarsgarda

Pochodzi z aktorskiej rodziny: zawód ten uprawia również jego ojciec i czterech młodszych braci. O życiu uczuciowym przystojnego Szweda krążą legendy: na koncie ma liczne romanse ze znanymi koleżankami z branży, w tym z... Polką Izą Miko! (spotykał się z nią podobno w 2009 roku). Obecnie związany jest z brytyjską prezenterką i modelką Alexą Chung, choć nie brakuje tych, którzy twierdzą, że wszystkie związki to jedynie przykrywka dla jego prawdziwej orientacji seksualnej. 

Nic nie zmienia faktu, że dla wielu kobiet Alexander Skarsgard to symbol seksu i męskości. W naszym wideo przypominamy najważniejsze sceny i momenty w jego karierze! 

Polecamy też: Zmysłowe czy wulgarne? Zobacz nagie zdjęcia gwiazd w magazynie „Love”

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.