VIDEO VIVY!

Ideał kobiecości dla mężczyzn, dla kobiet – inspiracja. Tak Karolina Szostak pozowała w sesji dla VIVY! 

Zobaczcie kulisy powstawania naszej okładki!

Gabriela Czernecka 15 marca 2021 14:17

Karolina Szostak to obecnie najpopularniejsza dziennikarka sportowa. Ideał kobiecości dla mężczyzn, dla kobiet – inspiracja. Dla niej nie ma tematów tabu. I to właśnie dlatego została bohaterką naszej najnowszej okładki. 

Karolina Szostak królowa metamorfoz

W wywiadzie z Beatą Nowicką mówi wprost: „Chciałabym czasami odlecieć, zwariować, odpuścić wszystko, niech się dzieje wola nieba, ale rzeczywistość ściąga mnie na dół. Mam bardzo silne poczucie obowiązku. Poza tym myślę, że można sobie pozwolić na taki odlot, kiedy masz backup, czyli partnera, który stoi za tobą. Jak coś się wydarzy, on jest i daje ci poczucie bezpieczeństwa. Każda kobieta szuka faceta, który to poczucie bezpieczeństwa może jej zapewnić. Nie chodzi o pieniądze, domy, samochody, tylko o więź emocjonalną, świadomość, że ten człowiek jest obok. A faceci coraz bardziej się tego boją. Faceci są potrzebni do życia. Tu nie ma o czym dyskutować. Mężczyźni mają zupełnie inną mentalność, inne spojrzenie na świat, poczucie humoru, potrafią cię rozbawić, nawet jak powiedzą coś głupiego. Nie wiem, czy zauważyłaś, że jesteśmy bardziej tolerancyjne dla głupoty facetów niż naszych koleżanek. Dziewczyny oceniamy krytycznie, a facetów usprawiedliwiamy. Lubię mężczyzn. Nie rozumiem kobiet, które mówią, że bez mężczyzn można żyć. Ja tak wcale nie uważam. Potrzebuję mężczyzny na każdym poziomie”.

Otwarcie przyznaje bez czego nie potrafi żyć, opowiada o tym, jak wyglądał jej ostatni rok i jakie seriale pomogły jej przetrwać pandemię. Choć nieustannie zachwyca wyglądem i sylwetką, nad którą intensywnie pracuje otwarcie mówi: „Nie widzę w sobie drastycznych zmian. Uważam, że to drugi człowiek bardziej na nas oddziałuje niż sytuacja, w której się znaleźliśmy”. W wywiadzie wyznaje wszystkie swoje sekrety, a w sesji dla VIVY! pokazuje, że moda nie ma przed nią tajemnic. Na sportowo, ale i elegancko. Zobaczcie w naszym wideo wszystkie wcielenia Karoliny Szostak! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.