WIDEO VIVY!

Ida Nowakowska poprowadzi nowy program w TVP! Tylko nam opowiedziała o kulisach produkcji

Wcześniej podobne show miała Monika Zamachowska...

Rafał Kowalski 16 kwietnia 2020 08:58

Ida Nowakowska od dwóch lat związana jest z Telewizją Polską. Jej rzesza fanów rośnie w podobnym tempie, jak i liczba zawodowych wyzwań. Prezenterka prowadzi aktualnie Pytanie na śniadanie i jest jurorką w Dance Dance Dance, ale już niedługo do swojego CV gwiazda będzie mogła dopisać własne show. O co chodzi?

Ida Nowakowska o programie Ameryka da się lubić

Kilka dni temu portal Wirtualne Media poinformował o tym, że Ida Nowakowska poprowadzi show Ameryka da się lubić. Sprawdziliśmy tę nowinę u źródła. „Dostałam taką propozycję i ją przyjęłam. Nie mogę doczekać się tego programu, bo od dziecka jestem związana za Stanami. Mam podwójne obywatelstwo, mam męża Amerykanina…”, powiedziała VIVIE.pl Ida Nowakowska.

Podczas czatu na żywo zdradziła też, na jakim etapie była realizacja show. Niestety premiera, która miała odbyć się za 10 dni, zostanie przesunięta. „Teraz mieliśmy mieć po świętach nagrania, przez epidemię ich nie ma. Dużo już mamy gotowe. Wiem, że uczestnicy są wybrani, część gości także. Emisja miała być na koniec kwietnia, ale nie da się tego programu zrobić bez ludzi, więc czekamy”, poinformowała nas gwiazda TVP2.

Nie jest tajemnicą, że formuła programu będzie bardzo podobno do Europa da się lubić, czyli show, który w latach 2003-2008 i 2019 prowadziła Monika Zamachowska. Czy format z Idą Nowakowską powtórzy sukces? Czas pokaże, ale tego życzymy młodej prezenterce!  

Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?