WIDEO VIVY!

Ida Nowakowska poprowadzi nowy program w TVP! Tylko nam opowiedziała o kulisach produkcji

Wcześniej podobne show miała Monika Zamachowska...

Rafał Kowalski 16 kwietnia 2020 08:58

Ida Nowakowska od dwóch lat związana jest z Telewizją Polską. Jej rzesza fanów rośnie w podobnym tempie, jak i liczba zawodowych wyzwań. Prezenterka prowadzi aktualnie Pytanie na śniadanie i jest jurorką w Dance Dance Dance, ale już niedługo do swojego CV gwiazda będzie mogła dopisać własne show. O co chodzi?

Ida Nowakowska o programie Ameryka da się lubić

Kilka dni temu portal Wirtualne Media poinformował o tym, że Ida Nowakowska poprowadzi show Ameryka da się lubić. Sprawdziliśmy tę nowinę u źródła. „Dostałam taką propozycję i ją przyjęłam. Nie mogę doczekać się tego programu, bo od dziecka jestem związana za Stanami. Mam podwójne obywatelstwo, mam męża Amerykanina…”, powiedziała VIVIE.pl Ida Nowakowska.

Podczas czatu na żywo zdradziła też, na jakim etapie była realizacja show. Niestety premiera, która miała odbyć się za 10 dni, zostanie przesunięta. „Teraz mieliśmy mieć po świętach nagrania, przez epidemię ich nie ma. Dużo już mamy gotowe. Wiem, że uczestnicy są wybrani, część gości także. Emisja miała być na koniec kwietnia, ale nie da się tego programu zrobić bez ludzi, więc czekamy”, poinformowała nas gwiazda TVP2.

Nie jest tajemnicą, że formuła programu będzie bardzo podobno do Europa da się lubić, czyli show, który w latach 2003-2008 i 2019 prowadziła Monika Zamachowska. Czy format z Idą Nowakowską powtórzy sukces? Czas pokaże, ale tego życzymy młodej prezenterce!  

Ida Nowakowska, Viva! 6/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.