VIVA! VIDEO

ERDEM x H&M - zdradzamy szczegóły współpracy!

Erdem jest kolejnym projektantem, który stworzy kolekcję dla marki H&M! ERDEM x H&M ma nawiązywać do ulubionych motywów projektanta z jego najgłośniejszych kolekcji i reinterpretować charakterystyczne dla niego materiały i fasony.

Xymena Borowiecka 17 lipca 2017 12:15

Szwedzka sieciówka H&M chętnie wchodzi we współpracę z nazwiskami, dobrze znanymi w świecie mody. Za nami kolaboracje z Balmain, Kenzo czy Karlem Lagerfeldem.
 

Kto następny?

Erdem Moralioğlu jest kolejnym projektantem, który stworzy kolekcję dla marki H&M!
Kanadyjski kreator mody, na co dzień tworzy w Londynie, znany jest charakterystycznych kwiatowych wzorów. Kocha cekiny, nieszablonowe wzory i zwierzęce printy.
O tym, czyja i jaka będzie unikatowa kolekcja poinformowała Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor z H&M:


„Wizja Erdema urzekła mnie od samego początku, kiedy tylko zaczęliśmy omawiać szczegóły tej współpracy. ERDEM x H&M przenosi nas do tajemniczego, magicznego świata, pełnego piękna, delikatności i urzekających detali. To absolutnie niepowtarzalne rzeczy, które zagoszczą w naszych garderobach na długie lata”

Fot. Materiały prasowe

 

Czego się spodziewać?
ERDEM x H&M ma nawiązywać do ulubionych motywów projektanta z jego najgłośniejszych kolekcji i reinterpretować charakterystyczne dla niego materiały i fasony.
 

Fot. Materiały prasowe


Powstanie zarówno kolekcja damska, jak i męska. Jest to sporym zaskoczeniem dla pasjonatów mody, ponieważ Erdem dotychczas tworzył kreacje wyłącznie dla pań.

„Bardzo się cieszę ze współpracy z H&M – dzięki niej mogłem po raz pierwszy w swojej karierze stworzyć kolekcję dla mężczyzn, a moje projekty trafią do fanów mody z całego świata." 

Wśród wyjątkowych ubrań, znajdą się z pewnością romantyczne sukienki, wykonane z wysokiej jakości tkanin, marynarki oraz jedwabne piżamy. Co jeszcze? Na więcej, musimy niestety poczekać...

 

Fot. Materiały prasowe


Intrygująca zapowiedź

Za film promocyjny odpowiedzialny jest znany z Hollywood – Baz Luhrmann. Wcześniej, wyreżyserował nagradzane na festiwalach i w plebiscytach produkcje, m.in. Romeo&Julia, Moulin Rouge, Wielki Gatsby i najnowszy serial w serwisie Netflix - The Get Down.

„Moda to dla mnie dużo więcej niż tylko ubranie – to sposób na wyrażanie siebie i możliwość tworzenia indywidualnych dzieł sztuki. Jestem niezwykle podekscytowany współpracą z ERDEM i H&M oraz możliwością opowiedzenia historii tej wyjątkowej kolekcji.”

Kolekcja trafi do wybranych sklepów H&M i sprzedaży online 2 listopada. My już odliczamy dni, a wy? :)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!