HISTORIA MIŁOŚCI

23 lata temu David i Victoria Beckhamowie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”!

Poznaj niezwykłą historię ich miłości!

Konrad Szczęsny 4 lipca 2022 13:55

Od lat zmagają się z plotkami na temat kryzysu w małżeństwie. Mimo tego są dowodem na to, że miłość w błysku fleszy może przetrwać burze. David i Victoria Beckhamowie pobrali się dokładnie 23 lata temu, 4 lipca 1999 roku w Irlandii. On był wówczas najpopularniejszym piłkarzem na świecie, ona święciła tryumfy wraz z grupą Spice Girls. Do dzisiaj pozostają niezwyciężoną power couple i w zgodzie wychowują czwórkę dzieci: synów Brooklyna, Cruza i Romea oraz córkę Harper.

Małżeństwo Davida i Victorii Beckhamów

To on pierwszy zwrócił na nią uwagę i zaaranżował spotkanie po jednym z meczów w Londynie w 1997 roku. Szybko się w sobie zakochali. Dwa lata po pierwszej randce stanęli na ślubnym kobiercu. I mimo że dzisiaj ich stylizacje oraz wizerunek z tamtego dnia mogą wydawać się nieco obciachowe i kiczowate, wówczas byli na absolutnym szczycie. Z biegiem lat tę pozycję udało im się ugruntować: jej jako wziętej i uznanej projektantki, jemu jako byłemu sportowcowi, modelowi oraz... wzorowemu ojcu.

Co jakiś czas media wieszczą Davidowi i Victorii Beckhamom rozwód. Oni, konsekwentnie, nie komentują tych sensacyjnych spekulacji. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzielą się z fanami zdjęciami, na których prezentują codzienne życie, mniej i bardziej egzotyczne podróże oraz zapewniają, że nadal tworzą udany związek, zaś czwórka dzieci to dla nich absolutny priorytet.

Zobacz też: Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper, czyli dzieci Beckhamów! Jak się zmienili i co dziś robią?

Victoria i David Beckham - rocznica ślubu

Rok temu, w 22 rocznicę ślubu małżonkowie zamieścili na swoich mediach społecznościowych poruszające wpisy. Piłkarz opublikował kilka zdjęć z przeszłości, komentując je żartobliwie: „22 lata później wciąż mamy pasujące do siebie stylizacje. Bardzo cię kocham i dziękuję za podarowanie mi cudownych dzieci, dzięki czemu wszyscy możemy ubierać się tak samo”. Była członkini zespołu Spice Girls podzieliła się wspomnieniem w formie nagrania i wyznała mężowi miłość.

Tym razem było podobnie. Victoria podzieliła się obserwatorami uroczym kadrem z ukochanym. „Mówią, że nie jest zabawny, mówią, że nigdy się nie uśmiecham, mówili, że to nie potrwa długo 😂 Dziś świętujemy 23 lata małżeństwa. David jesteś dla mnie wszystkim, tak bardzo cię kocham!!!!”, napisała gwiazda. Podobne wyznanie miłości znalazło się na profilu piłkarza. 

W naszym wideo poznasz historię małżeństwa gwiazdorskiej pary. Oni udowadniają, że miłość na przekór światu naprawdę istnieje! 

Czytaj też: Tej miłości nikt nie dawał szans. Oto niezwykła historia Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?