VIDEO VIVY!

Śluby w tajemnicy, rocznice... Zobaczcie, czym żył świat show-biznesu w sierpniu!

Te zdjęcia biły na Instagramie rekordy popularności!

Gabriela Czernecka 3 września 2019 17:24

Spektakularne śluby, głośne rozstania i… narodziny potomków. Kto powiedział sobie tak, a kto postanowił zakończyć wieloletni związek? Komu powiększyła się rodzina, a kto zdecydował się wejść ze swoim związek na wyższy poziom? Sprawdzamy, co wydarzyło się w sierpniu w świecie show-biznesu!

Instagramy gwiazd sierpień 2019 

Sierpień z pewnością był miesiącem ślubów. „Tak” powiedzieli sobie m.in. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona.   Para stanęła na ślubnym kobiercu w nietypowy dzień, bo we wtorek, 13 sierpnia. Na ślubie pojawiła się plejada gwiazd, w tym Anna Lewandowska, Maja Bohosiewicz czy Magdalena Cielecka, ale i tak wszyscy patrzyli na zjawiskową kreację Zosi, której autorem jest Łukasz Jemioł. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk również zaskoczyli swoich fanów! Para powiedziała sobie tak  10 sierpnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Konstancinie-Jeziorna. Romantyczna uroczystość nawiązywała klimatem do filmu Noce i dnie i odbyła się w gronie najbliższych przyjaciół oraz rodziny. Na ślubnym kobiercu w ostatni dzień sierpnia stanęli także Blanka Lipińska i Maciej Buzala, ale okazało się, że ceremonia tak naprawdę nie miała miejsca, a była jedynie formą promocji pierwszego filmu gwiazdy. Mimo to.. wszystko wyglądało bardzo realistycznie, prawda?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Niestety w sierpniu swoje małżeństwo postanowili zakończyć Miley Cyrus i Liam Hemsworth. Jedna z najpopularniejszych par młodego pokolenia zdecydowała się rozstać. Pozew o rozwód złożył aktor, a za przyczynę rozstania uznaje się „różnice charakterów, które są nie do pogodzenia”.

Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. East News

W sieci największą popularnością cieszyły się zdjęcia Emily Ratajkowski, która powiedziała „Nie” depilacji i zapozowała do zdjęcia z zarośniętymi pachami. Tym samym chciała pokakazać, że ważne jest, „by kobiety miały prawo decydować (jak się ubierają, co publikują, czy się golą czy nie) niezależnie od tego co je ukształtowało. Róbcie swoje, niezależnie od tego, co to jest”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Z kolei Ashley Graham pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało w ciąży. Modelka plus size nie wstydzi się rozstępów i całkowicie zaakceptowała fakt, że jej ciało będzie się teraz zmieniać. Co jeszcze działo się w świecie show-biznesu w minionym miesiącu? Czym dzieliły się z nami gwiazdy na swoich Instagramach? Zobaczcie nasze video.  

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.