TYLKO U NAS!

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak w pierwszym wspólnym wywiadzie!

Co jeszcze w nowej VIVIE!?

Olga Figaszewska 12 czerwca 2018 14:55

Ona – piękna francuska modelka, jak mówi Grzegorz, kobieta perfekcyjna. On – niezwykle przystojny reprezentant Polski w piłce nożnej, jej zdaniem niepozbawiony wad. Poznali się w Bordeaux, skąd Celia pochodzi, a gdzie Grzegorz grał w miejscowym klubie. Są razem od siedmiu lat, planują ślub. Co ich zauroczyło w sobie podczas pierwszego spotkania, w jakim języku wyznają sobie miłość i jaką mają wizję rodziny, Celia i Grzegorz zdradzili w pierwszym takim wywiadzie, Beacie Nowickiej.

Grzegorz czy Gregoire?

Celia: To zależy. Kiedy jesteśmy w towarzystwie francuskich znajomych, zawsze mówię Greg, ponieważ nikt nie jest w stanie wymówić Grzegorz. Ale w domu mówię Grzesiek, Grześ, Grzesiu – jak do małego chłopca.

Język Waszej miłości to…?

Celia: Francuski. Ale myślę, że Grześ byłby zachwycony, gdybym w końcu nauczyła się polskiego.
Grzegorz Krychowiak: Nie zawsze ma się to, czego się chce…
Celia: Na razie poznałam kilka słów, ale kiepsko mi idzie, głównie dlatego, że na co dzień naszym językiem jest francuski. Potrafię powiedzieć (Celia mówi po polsku z bardzo dobrym akcentem): dzień dobry, jestem Celia, jak się masz, chodź tu, nic…


Grzegorz: Kilka lat temu nie znała żadnego słowa, więc można powiedzieć, że zrobiła duże postępy. Przyjaciele, moi bracia, bliscy znajomi zazwyczaj mówią po angielsku, więc nie ma problemu z komunikacją. Tylko moi biedni rodzice nie mogą z nią porozmawiać. Tłumaczę im, ale… co drugie zdanie.

Wie Pani, jak brzmi po polsku: je t’aime?

Celia: Wiem! Kocham się…
Grzegorz: (ze śmiechem, po francusku, do Celii) Kocham się…! No, tak… dobrze kochać samego siebie.
Celia: A ja tak powiedziałam?! Kocham czię, Grzesiu!

Cały wywiad z Celią Jaunat i Grzegorzem Krychowiakiem w nowej VIVIE od 14 czerwca w kioskach.

Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018, OKŁADKA
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Co jeszcze w nowym numerze VIVY! 12/2018?

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak. Niezwykła historia miłości pięknej Francuzki i najbardziej stylowego piłkarza polskiej reprezentacji. Daria Ładocha, mistrzyni zdrowego gotowania opowiada o gotowaniu, córkach, wielkiej miłości i życiowych zakrętach. Katarzyna Niezgoda, znana bizneswoman wspomina dzieciństwo i rozlicza się z zawiedzioną miłością. A także… MUNDIAL 2018. Żony i narzeczone piłkarzy. Partnerki Neymara, Ronaldo, Messiego…Oto kobiety, które nie chcą być tylko ozdobą swoich mężczyzn. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.