TYLKO U NAS!

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak w pierwszym wspólnym wywiadzie!

Co jeszcze w nowej VIVIE!?

Olga Figaszewska 12 czerwca 2018 14:55

Ona – piękna francuska modelka, jak mówi Grzegorz, kobieta perfekcyjna. On – niezwykle przystojny reprezentant Polski w piłce nożnej, jej zdaniem niepozbawiony wad. Poznali się w Bordeaux, skąd Celia pochodzi, a gdzie Grzegorz grał w miejscowym klubie. Są razem od siedmiu lat, planują ślub. Co ich zauroczyło w sobie podczas pierwszego spotkania, w jakim języku wyznają sobie miłość i jaką mają wizję rodziny, Celia i Grzegorz zdradzili w pierwszym takim wywiadzie, Beacie Nowickiej.

Grzegorz czy Gregoire?

Celia: To zależy. Kiedy jesteśmy w towarzystwie francuskich znajomych, zawsze mówię Greg, ponieważ nikt nie jest w stanie wymówić Grzegorz. Ale w domu mówię Grzesiek, Grześ, Grzesiu – jak do małego chłopca.

Język Waszej miłości to…?

Celia: Francuski. Ale myślę, że Grześ byłby zachwycony, gdybym w końcu nauczyła się polskiego.
Grzegorz Krychowiak: Nie zawsze ma się to, czego się chce…
Celia: Na razie poznałam kilka słów, ale kiepsko mi idzie, głównie dlatego, że na co dzień naszym językiem jest francuski. Potrafię powiedzieć (Celia mówi po polsku z bardzo dobrym akcentem): dzień dobry, jestem Celia, jak się masz, chodź tu, nic…


Grzegorz: Kilka lat temu nie znała żadnego słowa, więc można powiedzieć, że zrobiła duże postępy. Przyjaciele, moi bracia, bliscy znajomi zazwyczaj mówią po angielsku, więc nie ma problemu z komunikacją. Tylko moi biedni rodzice nie mogą z nią porozmawiać. Tłumaczę im, ale… co drugie zdanie.

Wie Pani, jak brzmi po polsku: je t’aime?

Celia: Wiem! Kocham się…
Grzegorz: (ze śmiechem, po francusku, do Celii) Kocham się…! No, tak… dobrze kochać samego siebie.
Celia: A ja tak powiedziałam?! Kocham czię, Grzesiu!

Cały wywiad z Celią Jaunat i Grzegorzem Krychowiakiem w nowej VIVIE od 14 czerwca w kioskach.

Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018, OKŁADKA
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Co jeszcze w nowym numerze VIVY! 12/2018?

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak. Niezwykła historia miłości pięknej Francuzki i najbardziej stylowego piłkarza polskiej reprezentacji. Daria Ładocha, mistrzyni zdrowego gotowania opowiada o gotowaniu, córkach, wielkiej miłości i życiowych zakrętach. Katarzyna Niezgoda, znana bizneswoman wspomina dzieciństwo i rozlicza się z zawiedzioną miłością. A także… MUNDIAL 2018. Żony i narzeczone piłkarzy. Partnerki Neymara, Ronaldo, Messiego…Oto kobiety, które nie chcą być tylko ozdobą swoich mężczyzn. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.