EKSLUZYWNE VIDEO

Nagradzany Emmy i Złotym Globem serial „Gra o tron” powraca! Siódmy sezon już w poniedziałek! WIDEO

Piotr Wojtasik 16 lipca 2017 11:02

Bijący rekordy popularności serial produkcji HBO jest ekranizacją bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia”. W produkcji występują m.in.: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy za rolę Cersei Lena Headey, Nikolaj Coster-Waldau oraz Emilia Clarke. W 2012, 2015, 2016 oraz 2017 roku "Gra o tron" zdobyła nominacje do Złotego Globu w prestiżowej kategorii „najlepszy serial obyczajowy”. W 2015 roku produkcja została nagrodzona rekordową liczbą aż 12 statuetkami Emmy. Jej twórcami są David Benioff i D. B. Weiss.

Polecamy też: Gwiazdy „Gry o Tron” najlepiej zarabiającymi aktorami w historii telewizji. Ta suma zwala z nóg!

Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. 

Nowy sezon "Gry o tron" - termin premiery

Premiera pierwszego odcinka siódmego sezonu serialu HBO Gra o tron odbędzie się w poniedziałek, 17 lipca w HBO o godz. 3.00 w nocy równo ze światową premierą. Kolejne emisje tego odcinka zaplanowane są na godz. 20.10 w HBO oraz na godz. 21.00 w HBO3. Wszystkie sezony "Gry o tron" można oglądać w HBO GO. Nowe odcinki będą się pojawiały w HBO i HBO GO w każdy poniedziałek. Siódmy sezon liczy siedem odcinków.

Polecamy też: Znajdź różnice. Bohaterowie „Gry o tron” na zdjęciach Gianfranco Gallo

TAGI #Gra o tron #HBO

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.