TYLKO U NAS!

Gosia Ohme o zmianach w Dzień Dobry TVN: „Widziałabym Agnieszkę bardziej u boku mężczyzny"

Gwiazda zdradziła też, czy prowadzących czekają kolejne roszady

Rafał Kowalski 1 listopada 2020 16:20

Już od ponad miesiąca widzowie Dzień Dobry TVN co kilka dni witają poranki wraz z nowymi prowadzącymi program. Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zbierają coraz lepsze opinie, choć co uważniejsi widzowie dostrzegają jeszcze małe potknięcia pań. Jak ich pracę ocenia koleżanka redakcyjna Gosia Ohme? Zapytaliśmy.

Małgorzata Ohme o zmianach w Dzień Dobry TVN - WIDEO

Gosia Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak pracowały razem przy Big Brotherze. To dlatego panie są w kontakcie. Także, gdy ważyły się losy tego, kto dołączy do zespołu porannego programu. „Nie miałyśmy okazji się jeszcze zobaczyć. Ale wysyłałam Agnieszce wiadomości, że trzymam kciuki. Przy wyborze domyślałam się, że to będzie on, bo wydawało mi się to naturalne miejsce dla niej plus wiedziałam, że to jest jedno z jej marzeń. Kibicowałam temu, bo uważam, że to taka sprawiedliwość społeczna i ona na to zasługuje, bo ma idealne kompetencje”, powiedziała VIVIE.pl Gosia Ohme.Nie przypuszczałam jednak, że zostanie zestawiona w duet kobiecy z Ewą Drzyzgą. Ale jak obejrzałam to dostrzegłam w nich taki women power”, dodała po chwili.

Partnerka programowa Filipa Chajzera zaznaczyła też, że zestawienie Agnieszki z Ewą nie było dla niej od razu oczywiste. „Sama pewnie widziałabym Agnieszkę bardziej u boku mężczyzny, bo ona jest dla mnie esencją kobiecości a widzowie lubią taki wątek na zasadzie: a czy oni są razem, czy nie są razem, a on jej powiedział to, a ona odpowiedziała tamto. A Agnieszka jest mistrzynią ciętej riposty! Myślę, że to byłoby ciekawe obserwować taką męsko-kobiecą sytuację. Ale ufam naszemu dyrektorowi, że wybrał najlepiej, jak mógł. Ewie też się to należało bardzo”, oceniła zmiany w TVN Małgorzata Ohme - prowadząca nowy program w TVN Kto odmówi pannie młodej.

Na koniec naszej rozmowy dowiedzieliśmy się od gwiazdy, czy w Dzień Dobry TVN czekają nas kolejne roszady… Odpowiedź znajdziecie w wideo. 

Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.