URODZINY GWIAZD

Zobaczcie, jak wygląda garderoba Margaret! Co kryje jej szafa?

Piosenkarka obchodzi dziś 29. urodziny!

Sabina Zięba 30 czerwca 2020 19:30

Młoda wokalistka, Małgorzata Jamroży, była bohaterką sesji w 2017 roku w jednym z wydań magazynu VIVA! MODA. Pokazała nam wówczas, jak wygląda jej nietuzinkowe mieszkanie, a także zaprosiła do swojej garderoby, w której można znaleźć prawdziwe smaczki... Zobaczcie sami!

Mieszkanie i garderoba Margaret

Szafa piosenkarki skrywa wiele ciekawostek, głównie ze względu na to, że Margaret z wykształcenia jest projektantką mody. W 2015 roku ukończyła Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie i od lat na różnych bankietach oraz galach zaskakuje obecnych swoimi stylizacjami, które zawsze są oryginalne i niebanalne. Twierdzi, że nie ma miejsca, w którym nie można by było znaleźć inspiracji – film, bajki, kultura, sztuka, Instagram, ulica... Dodaje: „Jestem zadowolona z tego, jak wyglądam. Uwielbiam to i nie zamierzam z tego rezygnować”.

Choć modę traktuje z przymrużeniem oka, to, jak wygląda, jest dla niej bardzo ważne. Jej sceniczny wizerunek, stylizacje w teledyskach - wszystko to jest częścią jej pracy. Mówiła jednak: „Ale to nie jest przebranie, bo ja się tak ubieram na co dzień. Uwielbiam chodzić po mieście w piżamie w krowie łaty. Kupiłam ją gdzieś w internecie, zresztą mam całą serię piżam - w Minionki, w SpongeBoba. Kiedy przyjeżdża moja przyjaciółka z Londynu, robimy sobie piżamowe "girls night out". Reakcja ludzi jest bardzo przyjazna, uśmiechają się”.  

Fot. Piotr Stokłosa

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.