URODZINY GWIAZD

Zobaczcie, jak wygląda garderoba Margaret! Co kryje jej szafa?

Piosenkarka obchodzi dziś 29. urodziny!

Sabina Zięba 30 czerwca 2020 19:30

Młoda wokalistka, Małgorzata Jamroży, była bohaterką sesji w 2017 roku w jednym z wydań magazynu VIVA! MODA. Pokazała nam wówczas, jak wygląda jej nietuzinkowe mieszkanie, a także zaprosiła do swojej garderoby, w której można znaleźć prawdziwe smaczki... Zobaczcie sami!

Mieszkanie i garderoba Margaret

Szafa piosenkarki skrywa wiele ciekawostek, głównie ze względu na to, że Margaret z wykształcenia jest projektantką mody. W 2015 roku ukończyła Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie i od lat na różnych bankietach oraz galach zaskakuje obecnych swoimi stylizacjami, które zawsze są oryginalne i niebanalne. Twierdzi, że nie ma miejsca, w którym nie można by było znaleźć inspiracji – film, bajki, kultura, sztuka, Instagram, ulica... Dodaje: „Jestem zadowolona z tego, jak wyglądam. Uwielbiam to i nie zamierzam z tego rezygnować”.

Choć modę traktuje z przymrużeniem oka, to, jak wygląda, jest dla niej bardzo ważne. Jej sceniczny wizerunek, stylizacje w teledyskach - wszystko to jest częścią jej pracy. Mówiła jednak: „Ale to nie jest przebranie, bo ja się tak ubieram na co dzień. Uwielbiam chodzić po mieście w piżamie w krowie łaty. Kupiłam ją gdzieś w internecie, zresztą mam całą serię piżam - w Minionki, w SpongeBoba. Kiedy przyjeżdża moja przyjaciółka z Londynu, robimy sobie piżamowe "girls night out". Reakcja ludzi jest bardzo przyjazna, uśmiechają się”.  

Fot. Piotr Stokłosa

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!