WYDARZENIA

Fryderyki rozdane! Tak wyglądała gala wręczenia nagród Akademii Fonograficznej

Zobaczcie naszą relację!

Damian Duda 25 kwietnia 2018 18:01

Już po raz 24. zostały rozdane Fryderyki! Podczas wtorkowej gali za całokształt twórczości uhonorowano Andrzeja Dąbrowskiego i śp. Zbigniewa Wodeckiego. W trakcie wręczenia nagród Dąbrowski zaśpiewał swój największy hit Do zakochania jeden krok. Cieszę się, że mogę tę nagrodę odebrać osobiście’’, zażartował muzyk.

Pośmiertnie Złotym Fryderykiem w kategorii muzyki popularnej został uhonorowany Zbigniew Wodecki. To najsmutniejsza część, a jednocześnie najpiękniejsza tej gali. Mamy nadzieję, że uśmiecha się do nas z nieba, bo jak pamiętamy jego uśmiechowi, nie można było się oprzeć’’, powiedział prowadzący galę, Piotr Metz.

Fryderyk w kategorii utwór roku trafił do Korteza za piosenkę Dobry moment. Natomiast nagrodę za najlepszy album pop odebrała Natalia Przybysz za krążek Światło nocne.

Jak wyglądała gala rozdania Fryderyków? Zobacz nasze wideo!

Cieszę się bardzo, że akademia zdążyła i mogę odebrać tę nagrodę osobiście

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/news-fryderyki-rozdane,nId,2573295#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?