WYDARZENIA

Fryderyki rozdane! Tak wyglądała gala wręczenia nagród Akademii Fonograficznej

Zobaczcie naszą relację!

Damian Duda 25 kwietnia 2018 18:01

Już po raz 24. zostały rozdane Fryderyki! Podczas wtorkowej gali za całokształt twórczości uhonorowano Andrzeja Dąbrowskiego i śp. Zbigniewa Wodeckiego. W trakcie wręczenia nagród Dąbrowski zaśpiewał swój największy hit Do zakochania jeden krok. Cieszę się, że mogę tę nagrodę odebrać osobiście’’, zażartował muzyk.

Pośmiertnie Złotym Fryderykiem w kategorii muzyki popularnej został uhonorowany Zbigniew Wodecki. To najsmutniejsza część, a jednocześnie najpiękniejsza tej gali. Mamy nadzieję, że uśmiecha się do nas z nieba, bo jak pamiętamy jego uśmiechowi, nie można było się oprzeć’’, powiedział prowadzący galę, Piotr Metz.

Fryderyk w kategorii utwór roku trafił do Korteza za piosenkę Dobry moment. Natomiast nagrodę za najlepszy album pop odebrała Natalia Przybysz za krążek Światło nocne.

Jak wyglądała gala rozdania Fryderyków? Zobacz nasze wideo!

Cieszę się bardzo, że akademia zdążyła i mogę odebrać tę nagrodę osobiście

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/news-fryderyki-rozdane,nId,2573295#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.