ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Już dziś finał „The Voice Kids”. Kim są finaliści i co czeka widzów?

Kto zostanie zwycięzcą trzeciej edycji programu?

Konrad Szczęsny 22 lutego 2020 16:37

Po tygodniach zmagań, wzruszających i brawurowych występów oraz lawinie emocji przyszedł czas na wielkie rozstrzygnięcie! Już w sobotę 22 lutego dowiemy się, do kogo trafi statuetka i tytuł zwycięzcy (lub zwyciężczyni) trzeciej edycji „The Voice Kids”. Jako goście specjalni wystąpią tego wieczoru zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor oraz zwyciężczyni 10. edycji „The Voice of Poland” Alicja Szemplińska.

The Voice Kids 3: finał. Kto zostanie zwycięzcą? Przebieg finału

Każdy z nich ma ogromny talent, rzesze fanów i zadatki na wielką gwiazdę. Niestety, tylko jedna osoba sięgnie po laur zwycięstwa. Kto to będzie? Finał trzeciej edycji „The Voice Kids” wystartuje już w sobotę 22 lutego o 20:00 w TVP2. Na scenie zaprezentuje się dziewięcioro finalistów, po trzech z każdej drużyny. Z zespołu Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewają Anastazja Maciąg, Marcin Maciejczak i Ala Tracz. Z ekipy Cleo wystąpią Natalia Kwalec, Szymon Lubicki i Wiktoria Zwolińska. Drużynę Tomsona i Barona reprezentować będą z kolei Hania Sztachańska, Ewelina Kozub i Ola Gwazdacz.

Jak będzie przebiegał wielki finał „The Voice Kids 3”? W pierwszym etapie na scenie zaprezentuje się troje uczestników z drużyny każdego trenera. Po występach Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wybiorą jedną osobę, która przejdzie do drugiego i ostatecznego starcia. Troje uczestników zaśpiewa utwór solo, duet ze swoim trenerem oraz zaprezentuje swój singiel. O tym, kto sięgnie po laur zwycięstwa, zdecydują widzowie w głosowaniu SMS. Najlepszy z najlepszych otrzyma tytuł Najlepszego Głosu w Polsce trzeciej edycji „The Voice Kids” oraz nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 000 złotych.

The Voice Kids: trenerzy, prowadzący
Fot. Jan Bogacz / TVP

Trenerzy i prowadzący „The Voice Kids 3”

The Voice Kids 3: goście specjalni, skład drużyn trenerów

W sobotę na scenie nie zabraknie także gości muzycznych. Wieczór swoim występem uświetni Viki Gabor - finalistka drugiej edycji programu i zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, Alicja Szemplińska - zwyciężczyni 10. edycji „The Voice of Poland”, która w niedzielę będzie walczyła o reprezentowanie Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 oraz zespół 4Dreamers, który tworzą uczestnicy pierwszej edycji „The Voice Kids”. Zaśpiewają także zagraniczne gwiazdy - brytyjski zespół New Hope Club oraz fiński wokalista Isac Elliot.

Warto dodać, że imię i nazwisko zwycięzcy poznamy podczas łączenia na żywo ze studia „The Voice Kids”. Zobaczcie, kim są finaliście tegorocznej edycji przebojowego programu TVP2!

The Voice Kids 3: drużyna Cleo

Natalia Kawalec ma 15 lat. Urodziła się i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Natalia bardzo dobrze znana jest Polonii w Chicago z występów na różnego rodzaju uroczystościach. Nastolatka sama komponuje i pisze teksty swoich piosenek. Akompaniuje sobie też często na fortepianie. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewania, z muzyką też wiąże swoją przyszłość.

Szymon Lubicki to jedenastoletni wulkan energii. Wokalny talent odziedziczył po mamie. Chłopiec doskonale radzi sobie także w kuchni, lubi piec i gotować. W wolnych chwilach Szymon uwielbia jeździć na hulajnodze.

Wiktoria Zwolińska to czternastoletnia romantyczka z Krakowa. Jest typem marzycielki, która uwielbia oglądać zachody słońca. Scena to według Wiktorii miejsce do przekazywania emocji. Coraz częściej tworzy własne teksty. Wiktoria posiada niezwykłą umiejętność słuchania ludzi. Niejednokrotnie zdarzało jej się doradzać swoim koleżankom, także w sprawach sercowych. Wiktoria chciałaby zostać psychologiem.

The Voice Kids: drużyna Cleo
Fot. Jan Bogacz / TVP

Drużyna Cleo

The Voice Kids 3: drużyna Dawida Kwiatkowskiego

Anastazja Maciąg to czternastoletnia olsztynianka. Śpiewa, odkąd była dzieckiem. Pierwszych piosenek uczył ją tata. Chociaż dziś już taty nie ma, pasja do muzyki w Anastazji pozostała. Mama robi wszystko, aby córka nie przestawała śpiewać, dla Nastki stworzyła nawet małe studio w piwnicy.

Ala Tracz to pełna energii dziewięciolatka ze Stojeszyna Pierwszego. W domu zgłębia tajniki gimnastyki artystycznej, ćwicząc w nieskończoność mostki, szpagaty i gwiazdy. Zdolna akrobatka i… fanka zupy pomidorowej, ceni sobie towarzystwo. W programie wzięła też udział jej starsza siostra Ola.

Marcin Maciejczak to trzynastolatek z Bartochowa koło Sieradza. Prawdziwy artysta. Nie tylko śpiewa, ale też nagrywa i montuje swoje teledyski. Marcin nie wyobraża sobie życia bez muzyki i w przyszłości chciałby występować na największych scenach.

The Voice Kids: drużyna Dawida Kwiatkowskiego
Fot. Jan Bogacz / TVP

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego

The Voice Kids 3: drużyna Tomsona i Barona

Hania Sztachańska ma 13 lat i mieszka w Rokietnicy. Jest uczennicą szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Pierwszą miłością Hani jest śpiew. Uwielbia też sport i adrenalinę. Kiedy miała 10 lat, skoczyła ze spadochronem. Hania lubi też gotować, ale teraz stawia na śpiew!

Ewelina Kozub ma 13 lat i mieszka z rodziną w Lubomiu. Śpiew to jej wielka miłość, ale nie jedyna pasja. Ewelina marzy o własnym programie telewizyjnym, w którym prezentowałaby i testowała różne gadżety.

Ola Gwazdacz to jedenastolatka z Dzierzgonia. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Energetyczna i zawsze uśmiechnięta. Ma liczne rodzeństwo, z którym świetnie dogaduje się mimo dużej różnicy wieku. Ola bardzo lubi jeździć na rolkach.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.