WIDEO VIVY.PL

Ewa Wachowicz zdradziła nam kulisy konkursu Miss Polonia 1992. Wygranym autem szalała nie raz!

„Już to się chyba przedawniło, więc mogę powiedzieć…”

Rafał Kowalski 22 listopada 2020 11:51

Konkurs Miss Polonia wielokrotnie pokazał, że jest trampoliną do wielkiej kariery, oczywiście jeśli jego laureatka umie dobrze wykorzystać swoich pięć minut. Dokładnie tą drogą poszła Ewa Wachowicz – bohaterka najnowszej VIVY! – która wspomnianą koronę otrzymała 28 lat temu. Jedna z nagród sprawiła gwieździe ogrom radości…

Ewa Wachowicz o konkursie Miss Polonia 1992

Prezenterka i miłośniczka gotowania nigdy nie ukrywała, że tytuł najpiękniejszej Polki bardzo jej pomógł… „Ten konkurs wywrócił moje życie do góry nogami. Dostałam dzięki niemu zaproszenie do bycia spikerką w telewizji, potem zostałam sekretarz prasową premiera, a na koniec wróciłam do telewizji jako producent”, wyznała 3 lata temu gwiazda w rozmowie z Plejadą.

Z kolei przed naszą kamerą, Ewa Wachowicz z ogromną radością wspominała auto – Forda – który był nagrodą w plebiscycie. 50-latka złamała nim nie jeden przepis drogowy… „Jak ja lubiłam mój wygrany samochód… Na tamte czasy to była niesamowita nagroda. Już to się chyba przedawniło, więc mogę powiedzieć, że trochę poszalałam tym samochodem. Ile się dało z niego wycisnąć tyle jechałam. Oczywiście bezpiecznie, tam gdzie były dwupasmówki i autostrady”, podkreśliła w rozmowie z nami Miss Polonia 1992.

Czy chęć czucia adrenaliny została w Ewie Wachowicz do dziś? „Lubię szaleństwo! Teraz mam samochód terenowy i uwielbiam nim przedzierać się przez chaszcze. Wybieram czasem trasy gdzie nie wiem, czy dojadę, czy będę musiała użyć wyciągarki… Spontan to jest to”, powiedziała VIVIE.pl ulubienica widzów.

Jakie jeszcze smaczki z konkursu piękności nam zdradziła? Między innymi ten, że korona ze srebra ważyła dużo za dużo… Zobaczcie całe wideo! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.