WIDEO VIVY.PL

Ewa Wachowicz zdradziła nam kulisy konkursu Miss Polonia 1992. Wygranym autem szalała nie raz!

„Już to się chyba przedawniło, więc mogę powiedzieć…”

Rafał Kowalski 22 listopada 2020 11:51

Konkurs Miss Polonia wielokrotnie pokazał, że jest trampoliną do wielkiej kariery, oczywiście jeśli jego laureatka umie dobrze wykorzystać swoich pięć minut. Dokładnie tą drogą poszła Ewa Wachowicz – bohaterka najnowszej VIVY! – która wspomnianą koronę otrzymała 28 lat temu. Jedna z nagród sprawiła gwieździe ogrom radości…

Ewa Wachowicz o konkursie Miss Polonia 1992

Prezenterka i miłośniczka gotowania nigdy nie ukrywała, że tytuł najpiękniejszej Polki bardzo jej pomógł… „Ten konkurs wywrócił moje życie do góry nogami. Dostałam dzięki niemu zaproszenie do bycia spikerką w telewizji, potem zostałam sekretarz prasową premiera, a na koniec wróciłam do telewizji jako producent”, wyznała 3 lata temu gwiazda w rozmowie z Plejadą.

Z kolei przed naszą kamerą, Ewa Wachowicz z ogromną radością wspominała auto – Forda – który był nagrodą w plebiscycie. 50-latka złamała nim nie jeden przepis drogowy… „Jak ja lubiłam mój wygrany samochód… Na tamte czasy to była niesamowita nagroda. Już to się chyba przedawniło, więc mogę powiedzieć, że trochę poszalałam tym samochodem. Ile się dało z niego wycisnąć tyle jechałam. Oczywiście bezpiecznie, tam gdzie były dwupasmówki i autostrady”, podkreśliła w rozmowie z nami Miss Polonia 1992.

Czy chęć czucia adrenaliny została w Ewie Wachowicz do dziś? „Lubię szaleństwo! Teraz mam samochód terenowy i uwielbiam nim przedzierać się przez chaszcze. Wybieram czasem trasy gdzie nie wiem, czy dojadę, czy będę musiała użyć wyciągarki… Spontan to jest to”, powiedziała VIVIE.pl ulubienica widzów.

Jakie jeszcze smaczki z konkursu piękności nam zdradziła? Między innymi ten, że korona ze srebra ważyła dużo za dużo… Zobaczcie całe wideo! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…