WIDEO VIVY.PL

Ewa Wachowicz zdradziła nam kulisy konkursu Miss Polonia 1992. Wygranym autem szalała nie raz!

„Już to się chyba przedawniło, więc mogę powiedzieć…”

Rafał Kowalski 22 listopada 2020 11:51

Konkurs Miss Polonia wielokrotnie pokazał, że jest trampoliną do wielkiej kariery, oczywiście jeśli jego laureatka umie dobrze wykorzystać swoich pięć minut. Dokładnie tą drogą poszła Ewa Wachowicz – bohaterka najnowszej VIVY! – która wspomnianą koronę otrzymała 28 lat temu. Jedna z nagród sprawiła gwieździe ogrom radości…

Ewa Wachowicz o konkursie Miss Polonia 1992

Prezenterka i miłośniczka gotowania nigdy nie ukrywała, że tytuł najpiękniejszej Polki bardzo jej pomógł… „Ten konkurs wywrócił moje życie do góry nogami. Dostałam dzięki niemu zaproszenie do bycia spikerką w telewizji, potem zostałam sekretarz prasową premiera, a na koniec wróciłam do telewizji jako producent”, wyznała 3 lata temu gwiazda w rozmowie z Plejadą.

Z kolei przed naszą kamerą, Ewa Wachowicz z ogromną radością wspominała auto – Forda – który był nagrodą w plebiscycie. 50-latka złamała nim nie jeden przepis drogowy… „Jak ja lubiłam mój wygrany samochód… Na tamte czasy to była niesamowita nagroda. Już to się chyba przedawniło, więc mogę powiedzieć, że trochę poszalałam tym samochodem. Ile się dało z niego wycisnąć tyle jechałam. Oczywiście bezpiecznie, tam gdzie były dwupasmówki i autostrady”, podkreśliła w rozmowie z nami Miss Polonia 1992.

Czy chęć czucia adrenaliny została w Ewie Wachowicz do dziś? „Lubię szaleństwo! Teraz mam samochód terenowy i uwielbiam nim przedzierać się przez chaszcze. Wybieram czasem trasy gdzie nie wiem, czy dojadę, czy będę musiała użyć wyciągarki… Spontan to jest to”, powiedziała VIVIE.pl ulubienica widzów.

Jakie jeszcze smaczki z konkursu piękności nam zdradziła? Między innymi ten, że korona ze srebra ważyła dużo za dużo… Zobaczcie całe wideo! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.