MAGAZYN VIVA!

Ewa Chodakowska obchodzi 37. urodziny. Sprawdź, jak poradziła sobie w ogniu pytań VIVY!

Co z jej karierą? Jak „ujarzmiła” męża?

Olga Figaszewska 24 lutego 2019 15:25

Nazywana jest trenerką Polek. Inspiruje, motywuje i napędza do działania. Dziś Ewa Chodakowska obchodzi 37. urodziny! Co z jej karierą? Czy planuje dzieci? I... jak „ujarzmiła” męża? Trenerka stanęła w ogniu pytań Piotra Najsztuba. Sprawdź, co zdradziła!

Mąż Grek – bardzo dobrze. A co z przodkami? Uroda wskazywałaby na jakiegoś Tatara. Pochodzisz z Sanoka, więc bym się nie zdziwił. Sprawdzałaś?

Mąż mówi na mnie „kambodżańska dziewczyna”, ale pewnie bliżej mi do tatarskich korzeni. Moja babcia wyglądała jak Tatarka, ale nie sprawdzałam drzewa genealogicznego.

Więc to jeszcze przed Tobą. Albo pochodzenie „wygrzebią” Ci Twoje fanki.

One filtrują mnie z każdej strony, więc to całkiem możliwe.

Instagram, Fejs – jesteś cały czas „na widoku”. To nie męczy?

Ja się na to świadomie zgodziłam, więc nie robię nic wbrew sobie. I – wbrew pozorom – dozuję swoją prywatność. Nie piszę o trudnych chwilach i kryzysach, a przecież te się zdarzają. Staram się zaszczepić w ludziach trochę uśmiechu i wiary w lepsze jutro. Nie użalam się nad sobą. Nie ma na to miejsca w mojej komunikacji.

Czyli oszukujesz tych biednych, spragnionych nadziei ludzi ocenzurowaną Chodakowską. A poza tym wiadomo, że „lepsze jutro było wczoraj”.

Wróciłam do Polski z zamiarem przeprowadzenia rewolucji w życiu kobiet. Pokazania Polkom, że mają wpływ na swoje życie. I mają w sobie sprawczą siłę. Daję im narzędzia, z których mogą korzystać i dokonywać prawdziwych zmian. Jestem naocznym świadkiem metamorfoz i jestem z nich szalenie dumna. 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.