MAGAZYN VIVA!

Ewa Chodakowska obchodzi 37. urodziny. Sprawdź, jak poradziła sobie w ogniu pytań VIVY!

Co z jej karierą? Jak „ujarzmiła” męża?

Olga Figaszewska 24 lutego 2019 15:25

Nazywana jest trenerką Polek. Inspiruje, motywuje i napędza do działania. Dziś Ewa Chodakowska obchodzi 37. urodziny! Co z jej karierą? Czy planuje dzieci? I... jak „ujarzmiła” męża? Trenerka stanęła w ogniu pytań Piotra Najsztuba. Sprawdź, co zdradziła!

Mąż Grek – bardzo dobrze. A co z przodkami? Uroda wskazywałaby na jakiegoś Tatara. Pochodzisz z Sanoka, więc bym się nie zdziwił. Sprawdzałaś?

Mąż mówi na mnie „kambodżańska dziewczyna”, ale pewnie bliżej mi do tatarskich korzeni. Moja babcia wyglądała jak Tatarka, ale nie sprawdzałam drzewa genealogicznego.

Więc to jeszcze przed Tobą. Albo pochodzenie „wygrzebią” Ci Twoje fanki.

One filtrują mnie z każdej strony, więc to całkiem możliwe.

Instagram, Fejs – jesteś cały czas „na widoku”. To nie męczy?

Ja się na to świadomie zgodziłam, więc nie robię nic wbrew sobie. I – wbrew pozorom – dozuję swoją prywatność. Nie piszę o trudnych chwilach i kryzysach, a przecież te się zdarzają. Staram się zaszczepić w ludziach trochę uśmiechu i wiary w lepsze jutro. Nie użalam się nad sobą. Nie ma na to miejsca w mojej komunikacji.

Czyli oszukujesz tych biednych, spragnionych nadziei ludzi ocenzurowaną Chodakowską. A poza tym wiadomo, że „lepsze jutro było wczoraj”.

Wróciłam do Polski z zamiarem przeprowadzenia rewolucji w życiu kobiet. Pokazania Polkom, że mają wpływ na swoje życie. I mają w sobie sprawczą siłę. Daję im narzędzia, z których mogą korzystać i dokonywać prawdziwych zmian. Jestem naocznym świadkiem metamorfoz i jestem z nich szalenie dumna. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.