VIDEO VIVY!

Warnke i Stramowski, Kwaśniewska i Badach, państwo Majdanowie...

Tak pozowały nam najpiękniejsze polskie pary!

VIVA! 14 lutego 2018 12:55

Czasami, by zaiskrzyło, wystarczyło jedno spojrzenie. Innym razem trzeba było długich miesięcy, by mogli powiedzieć: „To właśnie miłość”. Dziś tworzą szczęśliwe związki, choć zdarzało się, że musieli pokonywać życiowe zakręty. Oto najpiękniejsze polskie pary, które przez lata występowały na naszych łamach. Poznajcie ich niezwykłe historie miłosne…

Miłosne historie gwiazd

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: Uczucie wybuchło nagle, ponad 30 lat temu. Zakochali się w sobie, ale rozstali na wiele lat. Związali się dopiero przed 13 laty. On jest lekarzem w Kanadzie, ale widują się w każdym miesiącu. Gdy Magda Gessler, dziś niekwestionowana królowa restauratorów, osobowość telewizyjna, odwiedza ukochanego w Toronto, idą na ostrygi do ulubionej restauracji.

Potem cieszą się własną bliskością. Rano on szykuje dla niej śniadanie. To mocny i trwały związek, mimo odległości bez większych... rewolucji. Na razie mieszkają na różnych kontynentach, gdyż pochłania ich praca. Kiedyś w przyszłości planują żyć razem w Kanadzie i Kolumbii.

„Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę…”

Anna i Robert Lewandowscy: „Mogłem nie jechać na obóz integracyjny na Mazurach, gdzie spotkałem Anię. Mogłem nie zdążyć… Ale dojechałem na jeden dzień. Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę…”, wspominał na łamach VIVY! Robert Lewandowski. Trenerka i piłkarz poznali się w 2007 roku na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach.

Oboje twierdzą, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Cztery lata później Robert oświadczył się Ani podczas romantycznego wypadu na Malediwy. Pobrali się w 2013 roku. „Po ślubie poczułam, że rzeczywiście jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją się bez słów, którzy żyją dla siebie wzajemnie, wspierają się na każdym kroku”, mówiła Anna. 4 maja 2017 roku przyszła na świat ich córeczka Klara.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: Zakochali się w sobie błyskawicznie. On trzeciego dnia wyznał jej miłość. Ona szybko wprowadziła się do niego z synami. I przetrwali, choć mało kto dawał temu związkowi szanse. Ich ślub był medialnym wydarzeniem roku. Perfekcyjna lady okazała się wyluzowaną panną młodą, a boiskowy rozrabiaka – prawdziwym dżentelmenem.

Na co dzień ona ogarnia dom, on odwozi jej synów do szkoły. Wydzierają się na siebie w kłótniach, ale szybko godzą. „Miłość daje człowiekowi poczucie szczęścia z tego, co ma, a rodzina daje siłę i energię do działania”, tak Radosław Majdan wyznał w wywiadzie dla VIVY! Czy postarają się o własne dzieci? Były piłkarz zmienił się. Wcześniej nie chciał brać za nikogo odpowiedzialności. Dziś mówi: „Idę w kierunku powiększenia rodziny”.

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek: „Pojechaliśmy na konferencję do Berlina i tam trafiła w nas strzała Amora. Zaczęło się bardzo kiczowato, bo 14 lutego”, wspominał Krzysztof Śmiszek, prawnik, partner Roberta Biedronia. Są parą od 15 lat. Nie mają ślubu, bo nie chcą brać go za granicą, czekają, aż związki partnerskie zostaną zalegalizowane w Polsce.

Swoje rocznice obchodzą dość osobliwie. Ostatnio Robert kupił Krzysztofowi… frytki w prezencie. „Dla nas to, co już dzisiaj osiągnęliśmy, jest kosmosem. Że jestem prezydentem miasta, że byłem posłem, że możemy w końcu przejść się ulicą. No, nadal nie łapiemy się za ręce, ale…”, mówił Robert w rozmowie z VIVĄ!

A to tylko nieliczne historie! Jak zaczynali? Co w nich sobie urzekło? Gdzie odbyły się ich pierwsze randki? Sprawdź nasze ekskluzywne video!  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.