EKSLUZYWNE VIDEO

Wieczór z gwiazdami, czyli 20. urodziny VIVY! EKSLUZYWNA RELACJA VIDEO

Piotr Wojtasik 2 czerwca 2017 19:45

To był wyjątkowy wieczór! Kameralny koktajl z okazji dwudziestych urodzin VIVY! W kultowym klubie SPATiF przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie spotkały się gwiazdy kina, muzyki, sportu. Nowy SPATiF od 1 lutego otworzył się na nowo dla gości i jak za dawnych lat jest w nim pełno od znamienitych gości.

Zobacz też: Maciej Stuhr: Tu nawet dzień po imprezie wygada się dobrze. Jak gwiazdy wspominają sesje VIVY!?

Joanna Przetakiewicz, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Kasia Warnke, Monika i Zbigniew Zamachowscy tak możnaby wymieniać bez końca. Wieczór uświetnił występ Kayah. Popijając portugalskie wino i degustując tort od Magdy Gessler goście obejrzeli 7 minutowy film prezentujący historię Vivy! Pierwsze okładki, najlepsze sesje, wywiady i najświeższe materiały wprost z viva.pl  Przepytaliśmy 20 gwiazd o to za co kochają Vive!? Co robiły 20 lat temu? Czego życzą nam na kolejne lata? Zapraszamy na naszą relację!

Przeczytaj też: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy słynne sesje Małgorzaty Kożuchowskiej dla VIVY!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?