EKSLUZYWNE VIDEO

Wieczór z gwiazdami, czyli 20. urodziny VIVY! EKSLUZYWNA RELACJA VIDEO

Piotr Wojtasik 2 czerwca 2017 19:45

To był wyjątkowy wieczór! Kameralny koktajl z okazji dwudziestych urodzin VIVY! W kultowym klubie SPATiF przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie spotkały się gwiazdy kina, muzyki, sportu. Nowy SPATiF od 1 lutego otworzył się na nowo dla gości i jak za dawnych lat jest w nim pełno od znamienitych gości.

Zobacz też: Maciej Stuhr: Tu nawet dzień po imprezie wygada się dobrze. Jak gwiazdy wspominają sesje VIVY!?

Joanna Przetakiewicz, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Kasia Warnke, Monika i Zbigniew Zamachowscy tak możnaby wymieniać bez końca. Wieczór uświetnił występ Kayah. Popijając portugalskie wino i degustując tort od Magdy Gessler goście obejrzeli 7 minutowy film prezentujący historię Vivy! Pierwsze okładki, najlepsze sesje, wywiady i najświeższe materiały wprost z viva.pl  Przepytaliśmy 20 gwiazd o to za co kochają Vive!? Co robiły 20 lat temu? Czego życzą nam na kolejne lata? Zapraszamy na naszą relację!

Przeczytaj też: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy słynne sesje Małgorzaty Kożuchowskiej dla VIVY!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.