EKSLUZYWNE VIDEO

Wieczór z gwiazdami, czyli 20. urodziny VIVY! EKSLUZYWNA RELACJA VIDEO

Piotr Wojtasik 2 czerwca 2017 19:45

To był wyjątkowy wieczór! Kameralny koktajl z okazji dwudziestych urodzin VIVY! W kultowym klubie SPATiF przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie spotkały się gwiazdy kina, muzyki, sportu. Nowy SPATiF od 1 lutego otworzył się na nowo dla gości i jak za dawnych lat jest w nim pełno od znamienitych gości.

Zobacz też: Maciej Stuhr: Tu nawet dzień po imprezie wygada się dobrze. Jak gwiazdy wspominają sesje VIVY!?

Joanna Przetakiewicz, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Kasia Warnke, Monika i Zbigniew Zamachowscy tak możnaby wymieniać bez końca. Wieczór uświetnił występ Kayah. Popijając portugalskie wino i degustując tort od Magdy Gessler goście obejrzeli 7 minutowy film prezentujący historię Vivy! Pierwsze okładki, najlepsze sesje, wywiady i najświeższe materiały wprost z viva.pl  Przepytaliśmy 20 gwiazd o to za co kochają Vive!? Co robiły 20 lat temu? Czego życzą nam na kolejne lata? Zapraszamy na naszą relację!

Przeczytaj też: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy słynne sesje Małgorzaty Kożuchowskiej dla VIVY!

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.