WIDEO VIVY.PL

Jak to możliwe, że Dorota Szelągowska urodziła się w Libii? Prawda jest zaskakująca!

Wiemy też, o czym będzie nowy program gwiazdy TVN

Rafał Kowalski 20 maja 2020 07:41

Dorota Szelągowska od lat inspiruje nas z ekranu telewizora do metamorfoz mieszkań, ale niewiele osób wie, że miejscem jej urodzenia jest Trypolis – największe miasto Libii. Jak to się stało, że 39-latka przyszła na świat w północnej Afryce? Podczas sesji do magazynu VIVA! dekoratorka wnętrz wszystko nam opowiedziała.

Dorota Szelągowska o Libii, rodzicach i swoich dzieciach

Okazuje się, że za faktem urodzenia się architektki w Libii stoją ciekawe losy jej rodziców. „W latach 80. wielu Polaków pracowało w Libii, Iraku i innych krajach, gdzie budowaliśmy albo byliśmy ekonomistami. Jeździło się całymi rodzinami i rodziły się tam dzieci – mam też koleżankę, która przyszła na świat w Kairze, inna w Algierze…”, powiedziała VIVIE.pl Dorota Szelągowska. „W moim roczniku to nie było nic dziwnego. Mieszkaliśmy tam do mojego drugiego roku życia, potem wróciliśmy do Polski”, dodała.

Czy w związku z tym, że Dorota Szelągowska nie miała jednego domu rodzinnego, swoim dzieciom chciałaby go zapewnić? Nic bardziej mylnego. „Moje dzieci mają dom rodzinny tam, gdzie mają mamę, jedzenie i miłość”, wytłumaczyła nam gwiazda TVN. „Mi już nie udało się dać im jednego miejsca, które mogą nazwać domem rodzinnym. Moja córka ma 2 lata, a już przeprowadziła się 3 razy”, powiedziała ze śmiechem Dorota Szelągowska.

Castingi do nowego programu Doroty Szelągowskiej

Co jeszcze gwiazda zdradziła VIVIE.pl? Zobaczcie nasze wideo do końca. Dowiesz się między innymi, że właśnie ruszyły castingi do nowego programu W Polskę. Na czym będzie on polegał? "Szukamy osób z całej Polski, które zasługują na nowy start. Znasz kogoś, kto na co dzień robi nadzwyczajne rzeczy i pomaga innym? A może jest obecnie w trudnej sytuacji życiowej i nie ma czasu albo środków na remont? Do programu można zgłosić każdego -  członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia", czytamy w komunikacie prasowym. Zgłoszenia można wysyłać na tej stronie.

Z kolei magazyn VIVA! w wersji elektronicznej z Dorotą Szelągowską na okładce możesz kupić POD TYM LINKIEM. 

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.