WIDEO VIVY.PL

Ulubione słowo Doroty Szelągowskiej to przekleństwo, a rzecz denerwująca ją w synu to...

Architektka wzięła udział w specjalnym QUIZIE!

Rafał Kowalski 2 maja 2020 20:30

Sesje do magazynu VIVA! to nie tylko praca przed obiektywem, ale i dobra zabawa oraz czas na pytania naszych dziennikarzy z VIVA.pl. Podczas spotkania z Dorotą Szelągowską poza tradycyjnym wywiadem zdecydowaliśmy się zaskoczyć bohaterkę najnowszej okładki i zaprosić ją do… wybuchowego QUIZU!

Dorota Szelągowska o synu, szczęściu i tym, za co siebie lubi

Architektka i projektantka wnętrz została przez nas poproszona o przebijanie po kolei balonów, wyciąganie z nich pytań i odpowiadanie na nie. Zabawa okazała się bardzo wciągająca, a przy okazji dowiedzieliśmy się kilku ciekawych faktów z życia Doroty Szelągowskiej. Wiedzieliście na przykład, że gwieździe zdarza się kłócić z nastoletnim synem o… edukację?! „Mój syn mówi, że jak się nie dostanie na studia to sobie zrobi gap year – czyli rok przerwy. Na zwrot „gap year” dostaję piany”, zdradziła nam gwiazda HGTV.

Podczas kręcenie QUIZU padły też odpowiedzi  dotyczące tego, co daje Dorocie szczęście, jaką jest szefową oraz czy ma ulubione słowo w języku polskim… Zachęcamy do obejrzenia wideo w całości. Z kolei VIVĘ! w wersji elektronicznej kupisz tu. 

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020, okładka
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.