Z ŻYCIA GWIAZD

Dawid Kwiatkowski chciał porzucić karierę! Wyjawił powód

Wokalista zdobył się na emocjonalne wyznanie...

Konrad Szczęsny 22 lutego 2020 15:19

Dziś ma tysiące fanów, koncertuje w całej Polsce i jest idolem nastolatków. Jednak życie Dawida Kwiatkowskiego nie zawsze było usłane różami. O cieniach sławy opowie w najbliższym, finałowych odcinku „The Voice Kids 3”. Trener po występie Anastazji Maciąg zwierzy się, że rozważał... porzucenie kariery z uwagi na hejt, jaki się na niego wylał!

Dawid Kwiatkowski o hejcie w „The Voice Kids 3”. Występ Anastazji Maciąg

W sobotę 22 lutego po tygodniach zmagań, ogromnych emocji i rywalizacji nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie. Dziewięcioro śmiałków od 20.00 będzie walczyło w TVP2 o przejście do superfinału „The Voice Kids 3”. Jest w nim miejsce tylko dla trójki szczęśliwców, po jednym z każdej drużyny. Nie zabraknie oczywiście brawurowych występów, łez oraz... szczerych zwierzeń!

Jeden z nich zapadnie widzom w pamięć szczególnie. Anastazja Maciąg z drużyny Dawida Kwiatkowskiego po raz kolejny udowodni swoje nietuzinkowe wokalne i interpretacyjne umiejętności. Przy okazji zwierzy się, że po wystąpieniu w programie bała się hejtu. Gdy 24-letni trener usłyszał o tym, zareagował bardzo emocjonalnie i opowiedział, że rozważał zakończenie kariery tuż na jej początku.

„Słuchaj Anastazja, ja w pierwszym roku swojej kariery chciałem już ją skończyć. Przeczytałem za dużo okrutnych, ostrych słów na swój temat w internecie”, wyznał, po czym zwrócił się z apelem do widzów.

„Droga publiczności - reagujmy, gdy widzimy nienawiść, bo tego jest za dużo, to stało się modne. To jest chore. Stało się modne być tym, który nienawidzi”, podkreślił z mocą.

Jego słowa zrobiły piorunujące wrażenie na widzach, 14-letniej Anastazji oraz pozostałych trenerach: Cleo i Tomsonie i Baronie. 

„Wiesz, cieszę się, że nie zrezygnowałem, bo nie mógłbym oglądać z tego miejsca tak idealnego występu. Dziękuję”, zakończył wystąpienie, zwracając się do uczestniczki. Fragment ten możesz obejrzeć powyżej.

„The Voice Kids 3”: występ Anastazji Maciąg, goście specjalni

14-letnia Anastazja Maciąg w finałowym odcinku zaśpiewa wielki przebój Kayah „Jestem kamieniem”. Po raz kolejny udowodni, że ma nie tylko świetny warsztat wokalny, lecz także niebywałą wrażliwość.

Poza nią na scenie wystąpi pozostała ósemka finalistów. Następnie każdy z trenerów wskaże jedną osobę, która awansuje do superfinału. A w nim decydujący głos będą mieli widzowie. Wyniki zostaną podane podczas wejścia na żywo. W jego trakcie usłyszeć będzie można gości specjalnych: zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019 i finalistkę poprzedniej edycji show, Viki Gabor oraz zwyciężczynię ostatniej, 10. edycji „The Voice of Poland”, Alicję Szemplińską, która już w niedzielę w specjalnym wydaniu „Szansy na sukces” powalczy o reprezentowanie Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji 2020. 

W studiu pojawi się także zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids” - AniKa Dąbrowska, która już niebawem wydaje swój nowy album.

Wielki finał trzeciej edycji The Voice Kids już w sobotę, 22 lutego o 20:00 w TVP2.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.