Z ŻYCIA GWIAZD

Dawid Kwiatkowski ujawnił prawdę o swojej wielkiej fobii

Do tej pory nie wiedział o tym nikt...

Konrad Szczęsny 1 lutego 2020 14:27

Mimo że tryb jego życia wymaga ciągłego przemieszczania się, do jednego środka transportu Dawid Kwiatkowski żywi wielką niechęć. Na planie „The Voice Kids” 24-latek ujawnił, że panicznie boi się latać! Jak zareagowali na to inni trenerzy?

Dawid Kwiatkowski o fobii: nienawidzi latać samolotem

Choć mogłoby się wydawać, że z biegiem lat przywykł do podróżowania, w uwielbianym przez widzów programie przyznał, że to zupełnie mylne wrażenie.

„Latanie samolotem jest najgorsze na świecie”, zapewnił z mocą Dawid Kwiatkowski.

Dodał, że podróże tym środkiem transportu sprawiają, że w jego głowie pojawiają się czarne myśli. 

„Spadam, nie żyję, koniec kariery”, zwierzył się. Najgorsze dla idola nastolatek są momenty, w których zapalają się kontrolki nakazujące zapięcie pasów bezpieczeństwa. W chwilach zwątpienia i panicznego lęku nie waha się regularnie wzywać personalu pokładowego.

„Pani stewardesa jest wzywana średnio raz na dwie minuty”, ujawnił trener „The Voice Kids”.

Pozostali członkowie jury, Cleo oraz Tomson i Baron, nie dowierzali słowom Dawida Kwiatkowskiego. Gdy 24-latek dostrzegł uśmiechy na ich twarzach, zaapelował:

„Nie życzę, żebyś spotkał mnie na pokładzie”.

Kolejny odcinek „The Voice Kids”, w którym widzowie będą świadkami tej sytuacji, zostanie wyemitowany w sobotę 1 lutego o godzinie 20:05 na TVP2.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.