TYLKO U NAS!

Nowa prowadząca Amerykę Express poruszająco o relacji z Agnieszką Woźniak-Starak...

Wiemy, jak Daria Ładocha reaguje na porównania do poprzedniczki

Rafał Kowalski 28 lutego 2020 19:54

Już od marca Daria Ładocha poprowadzi Amerykę Express Agnieszkę Woźniak-Starak . Wcześniejsza gospodyni show zrezygnowała z udziału w kolejnej edycji projektu, ponieważ przestała się z nim utożsamiać. Czy jej następczyni jest gotowa na porównania?

Daria Ładocha o Agnieszce Woźniak-Starak i propozycji prowadzanie Ameryki Express

Przy okazji konferencji TVN zapytaliśmy Darię Ładochę o moment, w którym otrzymała propozycję poprowadzenia przygodowego show TVN. „Zaczęłam wtedy krzyczeć na cały głos! Telefon zastał mnie w miejscu niedozwolonym do parkowania, przed moim domem. Zostawiłam włączone auto, otwarte drzwi, wbiegłam do mieszkania i skakałam po łóżku. Rano się okazało, że jakiś uprzejmy sąsiad przymknął mi troszeczkę te drzwi, a samochód się całkowicie rozładował”, powiedziała nam prezenterka.

Miłośniczka kuchni zdaje sobie sprawę, że wiele osób będzie komentowało jej styl pracy przed kamerą w nawiązaniu do swojej poprzedniczki. Sama Daria nie kontaktowała się z Agnieszką Woźniak-Starak przed wylotem do Ameryki Południowej. „O tym, że Agnieszka rezygnuje z prowadzenia tego programu dowiedziałam się od niej. Gdyby nie tragedia pewnie bym się z nią skontaktowała”, powiedziała nam gwiazda i dodała, że ma dla Agnieszki wiadomość. „Cały czas wysyłam jej moc życzeń. Wiedząc jak jest wspaniałą osobą, wiem, że trzyma za mnie kciuki”, wyznała VIVIE.pl Daria Ładocha. „Mamy różne osobowości i temperamenty. Każda z nas wnosi inną energię. Porównania chyba nie będą dotyczyły nas, bo kompletnie inaczej podeszłyśmy do tego zadania, ale do jakości prowadzenia programu”, dodała przed naszą kamerą.

Co jeszcze zdradziła nam nowa gospodyni Ameryki Express? Jedna rzecz na planie dużo ją kosztowała… Jaka? Obejrzyj nasz materiał do końca. 

Daria Ładocha została projektantką mody
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.