VIDEO VIVY!

Karolina Szostak zdradziła nam swój sposób na uwodzenie mężczyzn!

Czy dziennikarka chodzi na randki?

Sylwia Olech 21 maja 2018 13:31

Karolina Szostak dzięki żelaznej konsekwencji, w krótkim czasie schudła 30 kilogramów i stała się wzorem do naśladowania dla wielu kobiet w Polsce. Wydała dwie książki, ma pracę, którą kocha… Czy do szczęścia brakuje jej tylko miłości?

Karoliny Szostak sposób na uwodzenie

Jej metamorfoza była tak spektakularna, że obserwowała ją cała Polska. Potem  połowa, ta zazdrosna i złośliwa, czekała na jej porażkę. Ale ona zwyciężyła. „Jestem osobą, która woli powiedzieć prawdę, usłyszeć prawdę”, powiedziała Karolina Szostak Beacie Nowickiej w najnowszym wydaniu  magazynu VIVA!.

Choć obecnie jest singielką, nie szuka mężczyzny. „Nie, nie chodzę na randki”, zwierza się dziennikarka w rozmowie z viva.pl. „Czekam na tę swoją wymarzoną randkę”. Karolina nie ukrywa także, że choć lubi te chwile kiedy jest sama, tak naprawdę chciałaby mieć drugą osobę u swojego boku.

A czy potrafi uwieść mężczyznę? Odpowiedź znajdziecie w naszym video!  

Karolina Szostak, Viva! maj 2018, OKŁADKA
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Co jeszcze w nowej VIVIE!?

Kinga Korta, uczestniczka show Żony Hollywood o małżeństwie, późnym macierzyństwie, karierze i życiowych priorytetach.  „Barcelona zdradziła ją tak jak ludzie”, pisze Katarzyna Przybyszewska. Niezwykła historia, znanej malarki  – Joanny Sarapaty. Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski o kulisach związku, małżeństwie, sile namiętności i życiowych pasjach. A także, nieznana twarz aktora. Czy Piotr Polk naprawdę jest taki „grzeczny”?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?