Tylko na viva.pl

Czy Greg Collins jest zakochany? Jakim jest ojcem i czy chciałby mieć więcej dzieci?  

Starszy z braci Collins w ogniu pytań VIVY! i fanów!

Katarzyna Piątkowska 3 maja 2020 11:45

Grzegorz Collins od wielu lat mieszka w Londynie. Jeszcze jakiś czas temu mieszkał tam też jego brat Rafał, młodszy z Collinsów wrócił do Polski z narzeczoną i z synami, i tutaj zajmuje się wspólnym biznesem. Grzegorz został w Anglii, bo tam mieszka jego trzynastoletnia córka Julka, a on chce być blisko niej.

Kim są bracia Collins?

Wielką popularność zyskali prowadząc program „Odjazdowe bryki braci Collins”, a teraz podbijają serca fanów programu „Ameryka Express”. Rafał i Grzegorz pochodzą z Legnicy na dolnym Śląsku. Wyjechali stamtąd gdy byli nastolatkami i to właśnie w Londynie udało im się otworzyć biznes. Grzegorz miał firmę budowlaną, Rafał sklepy komputerowe. Ale to nie było to. Postanowili zająć się tuningiem samochodów, choć nie mieli o tym pojęcia. „Dwa pierwsze samochody spi…śmy” opowiadał Grzegorz, „na szczęście należały do znajomych, którzy się na nas nie obrazili”. Z każdym oklejonym samochodem było coraz lepiej. Wśród klientów Collinsów było coraz więcej znanych osób. Być może dlatego udało im się trafić do telewizji: „Zgłosiliśmy się do TVN. Nie od razu nas chcieli. Ale naobiecywaliśmy im wszystko. Że będzie fajnie, że przyprowadzimy gwiazdy. Chyba tylko lotu rakietą na księżyc nie obiecaliśmy”.

Czy Greg Collins ma dziewczynę?

Podczas czatu na Instagramie VIVY! Grzegorz zdradził kilka szczegółów ze swojego życia. Opowiedział między innymi o swoich relacjach z córką i byłą partnerką. Okazuje się, że jest naprawdę dobrze: „Jestem bardzo blisko z mamą mojej córki i jej obecnym partnerem. Będę nawet ojcem chrzestnym ich drugiego dziecka”. Odpowiadał też na pytania fanów, między innymi o tym, czy ma dziewczynę. Sprawdźcie w naszym video, czy Greg Collins jest zakochany i czy chciałby mieć więcej dzieci! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.