Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

EKSLUZYWNE WIDEO

Mamy zwiastun! „BOTOKS” nowy film Patryka Vegi. Wersja reżyserska, bez cenzury. EKSLUZYWNE VIDEO

Piotr Wojtasik 7 lipca 2017 11:30

Żeby zrobić „Botoks” Patryk Vega spędził kilka miesięcy z czterema lekarkami. Poznał ich życie, środowisko, prawdziwe historie. Dlatego mówi, że „Botoks” to hardkorowe uderzenie w polską służbę zdrowia. Że po raz pierwszy służba zdrowia zostanie pokazana tak mocno i bezkompromisowo.

Polecamy też: O nowym filmie Vegi jest głośno długo przed premierą! Zobacz plakaty i pierwszy zwiastun „Botoksu"

 

Zobacz też: Mimo ogromnej fali hejtu ten film już zapisał się w historii polskiej kinematografii. Dlaczego „Botoks” Patryka Vegi wzbudza tak duże kontrowersje?

 

Kto zagra tym razem?

 

W role głównych bohaterek wcielają się Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Marieta Żukowska. W filmie zobaczymy też Grażynę Szapołowską, Tomasza Oswiecińskiego, Piotra Stramowskiego oraz Sebastiana Fabijańskiego.

Polecamy też: To już pewne? Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą! Co mówią o swoim związku?

 

O czym jest „Botoks”?

„Botoks” to oparte na faktach historie czterech lekarek, których życie znalazło się na życiowym zakręcie – wszystkie codziennie zmagają się z dyskryminacją, presją i odpowiedzialnością. Daniela, Magda, Patrycja i Beata to wyraziste postaci i mocne charaktery. Każda z nich ma inne problemy, ale ich losy splatają się w jednym szpitalu.

Świat medyczny w filmie nie przypomina tego przesłodzonego, znanego z popularnych seriali. To samo życie, w którym liczą się pieniądze, a nie ideały, przedstawione w sensacyjnym stylu charakterystycznym dla Vegi.

Film ma wejść do kin jesienią, 29 września.

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.