TYLKO NA VIVA.PL

Beata Kozidrak o córkach: „Jestem szczęściarą, że mam je obie, chociaż czasami się kłócimy"

Starszą z nich spotkało wiele przykrych komentarzy

Marcjanna Maryszewska 14 marca 2023 08:55

Beata Kozidrak od dekad utrzymuje się na topie najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych polskich piosenkarek. W ślady gwiazdy poszła również jej starsza córka, Katarzyna. W przeszłości próbowała swoich sił jako wokalistka rockowego zespołu Kashmir, którego była założycielką. Z kolei młodsza z nich, Agata, aktywnie wspierała swoją mamę przy produkcji jej ostatniego albumu 4B. Co jeszcze zdradziła gwiazda na temat ich relacji w rozmowie z Rafałem Kowalskim?

Beata Kozidrak wydała nowy album. Producentem wykonawczym została jej młodsza córka

Po siedmiu latach wydawniczej przerwy Beata Kozidrak powróciła z nową muzyką. Płyta 4B od kilku tygodni jest już dostępna dla słuchaczy. Jak się okazuje, w pracy nad krążkiem bardzo aktywnie uczestniczyły obie córki wokalistki! Młodsza z nich, Agata Pietras, brała udział w produkcji jako producent wykonawczy. Jakie były jej zadania? „Praca przy płycie to jest mnóstwo maili, ja nie musiałam już na sesją zdjęciową czy jakieś zdjęcia, które po koncercie mi robiono, bo to była jej rola. [...] Ona jest po to, żeby pomagać, żebym nie musiała się brać za to, bo ja mam mnóstwo innych działań. Agata w ogóle sprawdza wszystko przy sesjach zdjęciowych na przykład, jakie kreacje dla mnie przygotowano" — tłumaczyła nam piosenkarka podczas wizyty w studiu VIVY.pl Rafałowi Kowalskiemu.

CZYTAJ TAKŻE: Beata Kozidrak o zmianach w życiu: „Po rozwodzie szukałam swojego miejsca, budowałam siebie, znalazłam miłość”

Obie panie łączy wyjątkowa więź i doskonale dogadują się na płaszczyźnie zarówno prywatnej, jak i zawodowej — kto bowiem znałby Beatę Kozidrak lepiej, niż jej własna córka? Jednak nawet im zdarzają się pewne nieporozumienia. „Czasami się z nią trochę [posprzeczam — przyp. red.] ale mam prawo, to jest naturalne. Ja jestem takim artystą, który nagrywa, ale też śledzę i patrzę, czy to zdjęcie mi się podoba... Jest tego naprawdę mnóstwo, odpowiedzialności za coś", podkreślała w rozmowie z Rafałem Kowalskim dodając, że Agata Pietras jakiś czas temu po raz pierwszy została mamą. Młodsza córka poświęciła wiele czasu oraz ciężkiej pracy, aby cały album został dopięty na ostatni guzik. „Jest szczęśliwa, że płyta ma taką szatę graficzną, zawsze była tą jedną z pierwszych osób, którym puszczałam piosenki, pytałam: co o tym myślisz, jak sądzisz", zaznaczała dumna gwiazda.

Beata Kozidrak z córką Agatą Pietras, pokaz Agnieszki Maciejak, 16.09.2015 rok

Beata Kozidrak, Agata Pietras, córka Beaty Kozidrak, pokaz kolekcji Agnieszki Maciejak, 16.09.2015 rok
Fot. Podlewski/AKPA
\Beata Kozidrak, córka Agata Pietras
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Starsza córka Beaty Kozidrak poszła w ślady mamy. Czy bywa rozczarowana show-biznesem?

Beata Kozidrak ma również pełne wsparcie w starszej córce. Katarzyna Pietras postanowiła pójść w ślady mamy i od lat ciężko pracuje na własną pozycję w show-biznesie. Razem z młodszą siostrą wspierają wokalistkę przy tworzeniu muzyki, chętnie służą dobrą radą oraz pomocą — a gdy zachodzi taka potrzeba, nie szczędzą gorzkich słów krytyki. „Bezczelne są czasami, cholera jasna, jak nie wiem", wyznała nam ich mama. Starsza z córek jest również członkinią zespołu Bajm, w którym śpiewa razem z nią. Czy piosenkarce ciężko jest współpracować z tak bliską rodziną? „Kasia czasami przerywa próbę, mówi: nie, mamo, a słuchaj, może by coś zmienić? Ale ja wiem, że im zależy", podkreślała.

Córka Beaty Kozidrak od jakiegoś czasu działa również we własnym zakresie. W rozmowie z Rafałem Kowalskim gwiazda zapowiedziała jej nadchodzącą płytę, która ma ukazać się już niebawem. "Skomponowała te piosenki, napisała teksty... Musiała do tego procesu dojrzeć, żeby pisać. Ona śpiewała na początku po angielsku, później zaczęła pisać polskie teksty. [...] Teraz pisze piękne teksty, ja o tym wiem. Tak jak ja daję jej swoje nowe piosenki, tak ona [daje mi — przyp. red.], zaznaczała z dumą.

Beata Kozidrak, córka Katarzyna Pietras, Polsat SuperHit Festiwal, 25.06.2021 rok

Beata Kozidrak, córka Katarzyna Pietras, Polsat SuperHit Festiwal, 25.06.2021 rok
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER
Beata Kozidrak, córka Kasia Pietras
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Czy Katarzyna Pietras bywała rozczarowana tym, że nie zdołała jeszcze wspiąć się na sam szczyt popularności? Okazuje się, że przeprowadziła z mamą wiele szczerych rozmów na ten temat. „Musisz dużo przeżyć, mieć grubą skórę. A to trudne, bo my jesteśmy artystami, jesteśmy wrażliwi. I ktoś pisze: "A mogłabyś mamie buty czyścić" albo "wszystko tobie rodzice załatwiają'. Przykre komentarze, przykre rzeczy. Pytam więc dlaczego?! Dajcie tej osobie znaleźć swoje miejsce, to nie jest łatwe. Jako rodzic też oczywiście to przeżywam", przyznała artystka. To wcale nie jest takie proste, jak niektórzy myślą, że tak znana osoba, jak ja po prostu zrobi pstryk i moja córka będzie gwiazdą równoległą [do mnie — przyp. red.]. Ale to nie chodzi o to, żeby była równoległa, ona ma inną barwę głosu, jest inna, [...] bardziej niszową muzykę kocha", dodawała Beata Kozidrak w naszym studiu. Zdradziła też, że Katarzyna Pietras pracuje nad nowym krążkiem w bliskim jej sercu muzycznym stylu.

Jak starsza córka reaguje na porównania do sławnej mamy? Co jeszcze mówiła gwiazda o relacjach z Agatą i Katarzyną? Tego wszystkiego dowiecie się z wideo na górze strony.  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Beata Kozidrak potwierdza: będzie film o jej życiu! Aktorka, która ją zagra, musi spełnić kilka warunków

Beata Kozidrak, Rafał Kowalski, studio viva.pl
Fot. materiał redakcji

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.