TYLKO U NAS!

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z nami niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z dzieciństwa!

Jakim była dzieckiem?

Gabriela Czernecka 30 marca 2020 12:02

Jakim dzieckiem była Barbara Kurdej-Szatan? Aktorka pochodzi z klanu silnych i piekielnie ambitnych kobiet. Jej starsza o pięć lat siostra Katarzyna Kurdej-Mania również jest aktorką, a mama Eliza Wyszomirska-Kurdej całe życie rządziła kulturą w Opolu. Panie w kwietniu ubiegłego roku wzięły udział we wspólnej sesji zdjęciowej dla magazynu VIVA!. Beacie Nowickiej opowiedziały o tym, jak wyglądało dzieciństwo w domu Kurdejów. „Basia bez przerwy chciała być na pierwszym planie. Nigdy nie przeżywaliśmy okresu buntu, ani u jednej ani u drugiej. Dziewczyny były karne, być może dlatego, że oboje z mężem byliśmy tolerancyjni. Jak miały 14-15 lat mogły chodzić na imprezy i, mimo że innym rodzicom w głowie się nie mieściło, żeby dzieci wracały do domu po 22, one mogły wrócić nawet o 1-2 nad ranem. Musiały tylko powiedzieć o której przyjdą i wtedy nie mogły spóźnić się nawet o pięć minut. Wolno im było dużo i nigdy się nie zawiodłam. Nie musieliśmy stosować żadnych zakazów”, zdradziła wówczas mama Basi Kurdej-Szatan. A jak aktorka wyglądała w dzieciństwie?

Zdjęcia Basi Kurdej-Szatan z dzieciństwa

„Małe dzieci, szczególnie młodsze siostry, często bywają irytujące, na siłę wchodzą w życie tej starszej: naśladują, narzucają się, przeszkadzają. Basia nigdy tak się nie zachowywała. Byłam permanentnie zdziwiona kiedy były razem w pokoju, bawiły się, o czymś rozmawiały i bez względu na to czy miały pięć i dziesięć lat, dziesięć i piętnaście, w momencie, w którym do Kasi przychodzili przyjaciele, Baśka natychmiast sama, z własnej woli wychodziła z pokoju. To było niewiarygodne. Zawsze się kochały. Od narodzin Basi, i tak jest do dzisiaj”, mówiła mama Basi Kurdej-Szatan o jej relacji z siostrą.

Faktycznie, Basia i Kasia są bardzo zżyte, wzajemnie się wspierają i zawsze mogą na siebie liczyć. Był jednak pewien moment w ich życiu, gdy ich relacje się popsuły... Basia Kurdej-Szatan podzieliła się z nami niepublikowanymi dotąd fotografiami z dzieciństwa. Zobaczycie je w naszym wideo, które aktorka nagrała specjalnie dla Was!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.