WIDEO VIVY.PL

Autorki Pink Booków wracają z nowymi książkami: „Dzięki nim poprawia się jakość seksu Polaków!”

Ruszyła przedsprzedaż „Stewardesy” i „Zniknięcia”

Rafał Kowalski 14 lipca 2021 15:11

Edyta Folwarska i K.N.Haner podbijają rynek wydawniczy! Autorki bestsellerowej serii Pink Book wracają z następnymi nowościami. Właśnie dziś ruszyła przedsprzedaż kolejnych pełnych pikanterii i miłości powieści… Czas promocji Zniknięcia i Stewardesy okazał się idealnymi okolicznościami, by spotkać się z autorkami najbardziej kobiecej serii, jaką wydajemy w Edipresse Książki.

K.N.Haner i Edyta Folwarska o książkach, mężczyznach i jakości seksu Polaków

Kilka dni temu spotkaliśmy się z autorkami Pink Booków. Wszystko po to, by dowiedzieć się w czym tkwi siła ich książek. Okazuje się, że czytelniczki, z którymi Edyta i Kasia, starają się utrzymywać internetowe relacje, zwierzają się im z najintymniejszych sekretów.  „Ostatnio jedna z czytelniczek napisała do mnie, że dzięki moim książkom pierwszy raz w życiu miała orgazm, a ma 41 lat. Z Kasią w książkach opisujemy zbliżenia dokładnie, mówimy jak i co trzeba zrobić. I potem kobiety ze swoimi mężczyznami odtwarzają to w domach. Dzięki temu jakość ich seksu się poprawia, jakość seksu Polaków się poprawia!”, zauważyła Edyta Folwarska.

Podobne doświadczenia ma K.N.Haner „Bardzo często dostaję podobne wiadomości  dotyczące tego, że po przeczytaniu moich książek bardziej się otworzyły, że rozmawiają z partnerem o swoich potrzebach. Na pewno Pink Booki mają dobry wpływ na czytelniczki i czytelników”, dodała przed kamerą VIVY.pl.

Do kogo skierowane są książki z serii Pink Book? Autorki piszą je z myślą o kobietach, ale i panowie znajdą na stronach romantycznych powieści coś dla siebie. Co ciekawe, Edyta i Kasia zauważają, że każde pokolenie powinno zainteresowane treścią ich publikacji. „Z racji tego, że książki są nawet na Poczcie Polskiej przeszły one lekką cenzurę, więc seks w nich jest złagodzony. Dzięki temu Twoja mama czy nawet Twoja babcia chętnie tę książkę przeczyta”, śmiała się podczas naszej rozmowy Edyta Folwarska.

A jeśli książki to wciąż za mało?! Autorki Pink Booków przygotowały świetny projekt, który wykracza poza strony ich opowiadań… „Świat bez mężczyzn byłby nudny i dlatego postanowiliśmy zaprosić panów na nasze Instagramy. Tam w serii Pink Book z łóżka rozmawiamy z facetami o miłości, seksie, randkowaniu, czytaniu romansów. Teraz chcemy zaprosić Kamila Glika, Miśka Koterskiego, Łukasza Zwolińskiego czy Mateusza Gesslera”, zapowiedziały zgodnie autorki bestsellerów.

Nowości z serii Pink Book - opis książek

Wszystkich chętnych zapraszamy do zakupienia w przedsprzedaży dwóch tytułów, które właśnie dołączyły do różowej serii…

Stewardesa Edyty Folwarskiej to rozgrywająca się w egzotycznej scenerii Dubaju historia Pauliny – pięknej, młodej, ale zagubionej w swoich uczuciach i wyborach kobiety, a także spragnionej prawdziwych uniesień mężatki. Czy odnajdzie prawdziwą siebie na pogmatwanych ścieżkach miłości? By się tego przekonać, warto zamówić Stewardessę. Możesz to zrobić W TYM MIEJSCU.

Z kolei Zniknięcie K. N. Haner jest kontynuacją gorącego, pełnego zwrotów akcji romansu Megan Donnel i Ericka Evansa, bohaterów książek Dziedziczka, Wyższe sfery oraz Nowe rozdanie. Najgorętsza para śmietanki towarzyskiej Nowego Yorku po pokonaniu kryzysu spowodowanego mroczną przeszłością Erika zatraca się w nowej fali gorących uczuć. Wydaje się, że Megan uporała się ze skutkami wypadku, a niebezpieczeństwo minęło. Ale czy na pewno?

Dowiedzcie się kupując książkę TUTAJ. Więcej smaczków dotyczących serii Pink Book dowiecie się oglądając nasze wideo od początku do końca. Bonusową część rozmowy znajdziecie z kolei na YouTubie Magazynu VIVA!. 

Stewardesa, Zniknięcie książki PinkBook
Fot. materiał prasowy

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.