TYLKO U NAS!

„Z wielu rzeczy musiałam zrezygnować. Niczego nie żałuję”

Jak macierzyństwo zmieniło Annę Starmach?

Olga Figaszewska 8 października 2019 15:55

Odkąd w jej życiu pojawiła się córeczka... wszystko się zmieniło. Anna Starmach cieszy się każdą chwilą spędzoną z maleństwem i mężem. ,,Uwielbiam ją wąchać, budzić się, kiedy jej twarzyczka jest blisko mojej. To jest magia", mówi o swojej pociesze w nowym wywiadzie VIVY!. ,,Mamy trzy światy, Jagna jest czwartym światem. Wiem, że Piotr mnie bardzo szanuje, ja szanuję jego, liczę się z jego zdaniem, a on z moim", dodała w rozmowie z Beatą Nowicką. Jak teraz wygląda jej życie? 

Anna Starmach o macierzyństwie i pasji do gotowania

Anna Starmach mówi o sobie - szczęśliwa mama, pracująca. ,,Każda mama wie, że życie polega na kompromisach. Moje życie jest teraz zupełnie inne. Jest w nim dużo więcej radości i smaku. Czasami są łzy dziecka, z którym nie umiem sobie poradzić do końca. Ale robię wszystko, by tych łez było najmniej. Jest mniej czasu na gotowanie, dlatego eksperymentuję, by posiłek zrobił w pół godziny", wyznaje gwiazda. 

Anna Starmach każdy dzień zaczyna z uśmiechem, uwielbia celebrację życia. Nie czeka na wyjątkowe chwile, ale cieszy się z małych przyjemności.  ,,Życie naprawdę jest piękne i tylko od nas zależy, jak piękne!", dodaje prowadząca MasterCheffa.

Co lubi? Czym najczęściej się zachwyca? O wszystkim opowiedziała nam w nowy video VIVY!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.