WIDEO VIVY.PL

Anna Skura zmieniła córeczce imię? Blogerka nazywa Melody Titi. Nam wyjaśniła, dlaczego

Mama 3-latki wzięła udział w show „Fort Boyard”

Rafał Kowalski 8 września 2021 15:11

Ania Skura pierwsze pół roku 2021 spędziła na indonezyjskiej wyspie Bali. Blogerka traktuje to miejsce jak swój drugi dom. Dla siebie i swojej córki o oryginalnym imieniu Melody. Ulubienica internautów wróciła niedawno do Europy. Między innymi po to, by wziąć udział w programie Fort Boyard. Premiera odcinka z influencerką już 12 września w Viaplay. Co mama Melody zdradziła nam na planie?

Anna Skura o imieniu córki. Czy zmieniła je na Titi?

Chwilę po nagraniu odcinka Fortu Boyard z Anną Skurą zapytaliśmy gwiazdę o to, dlaczego nazywa ostatnio córeczkę Titi. Wielu internautów było tym zaciekawionych. „Titi to balijskie imię Melodyjki. Balijskie, bo tam spędziłyśmy ostatnie pół roku. Ona sama się tak nazwała, w balijskim przedszkolu też tak wszyscy do niej mówili. No i łatwiej jest jej powiedzieć Titi, niż Melody”, powiedziała VIVIE.pl blogerka dając do zrozumienia, że do żadnej oficjalnej zmiany imienia nie doszło.

„Myślę, że każde dziecko podczas dorastania miało jakąś swoją ksywkę i tak bym traktowała mówienie do Melody Titi”, dodała przed naszą kamerą Anna Skura.

ZobaczTak Annę Skurę zmienił rozwód: „Wszystkie złe emocje przekształciłam we wdzięczność”

Anna Skura, VIVA! 12/2021, Anna Skura, VIVA! czerwiec 2021
Fot. Kuba Koniewicz

Ania Skura o życiu po rozstaniu

Kilka miesięcy temu blogerka ogłosiła w sieci, że jej związek z mężem Markiem Warmużem dobiegł końca. W wywiadzie dla VIVY! ulubienica internautów mówiła tak: „Jeśli związek nie daje szczęścia i nam nie służy, warto mu się przyjrzeć, wyciągnąć wnioski i iść dalej”. Czy jest może tak, że łatwiej to powiedzieć, niż rzeczywiście zrobić? Poprosiliśmy Anię Skurę o komentarz. „Bardzo trudno to zrobić. Ogrom pracy, bo przecież nikomu to nie przychodzi samo z siebie. Ale warto, bo pomyślmy, ile nas jeszcze czeka, że to nie porażka a otwarcie nowego rozdziału. Zawsze warto iść za głosem swojego serca”, wyjaśniła reporterowi VIVY.pl mama Melody.

A w jakim jest ona dziś momencie życia? „Stary rozdział zamknęłam i jestem otwarta na to, co los mi przyniesie”, usłyszeliśmy.

CZYTAJ TEŻ: Kim jest były partner Anny Skury? Połączyły ich podróże

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak na planie Fortu Boyard poradziła sobie Anna Skura, zobaczcie nasz materiał wideo. 

Anna Skura, VIVA! 12/2021, Anna Skura, VIVA! czerwiec 2021
Fot. Kuba Koniewicz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?