VIDEO VIVY!

Anna Mucha opowiedziała nam o swoich zawodowych wyzwaniach!

„Jestem typem osoby, która bardzo racjonalnie podchodzi do swoich planów”

Olga Figaszewska 12 lutego 2019 17:25

Anna Mucha nie zwalnia tempa. Miszmasz czyli Kogel-Mogel 3, praca w serialu i teatrze... Jakie ma plany i zawodowe marzenia? O tym gwiazda opowiedziała nam podczas ostatniego wywiadu video!

Anna Mucha o planach zawodowych

Na chwilę zniknęła, wyjechała do Nowego Jorku, do szkoły aktorskiej Lee Strasberga. Wycisnęła z niej tyle, ile się dało. „Nie jestem marzycielką. Jestem typem osoby, która bardzo racjonalnie podchodzi do swoich planów, więc chciałabym, żeby mi nie zabrakło nerwów, siły, środków, by je realizować”, mówi nam Anna Mucha.

Gwiazda przekonuje, że nie powiedziała ostatniego słowa i ma spore ambicje. Na pewno z biegiem lat znajdą swoje ujście. Czy Anna Mucha będzie je realizowała za granicą?

Aktorka trzyma za nich mocno kciuki za polskich twórców, którzy są doceniani na arenie międzynarodowej. „Wiem jak bardo to jest trudne i mogę sobie to tylko wyobrazić, ile wymaga to wysiłków, pracy i poświęceń. Ja dostałam olbrzymią szansę w skali świata. To nie jest kwestia braku ambicji. Jestem zadowolona i szczęśliwa, z tego w jakim miejscu jestem i z tego, co mam. Dzisiaj udaje mi się znaleźć równowagę między życiem prywatnym a pracą”, dodaje gwiazda. Co jeszcze zdradziła? Sprawdź w naszym video!  

Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.