EKSLUZYWYNE WIDEO

Anja Rubik: „Jestem skupiona na teraźniejszości. Nigdy niczego nie żałuję”. EKSKLUZYWNY WYWIAD VIDEO

Piotr Wojtasik 13 lipca 2017 18:05

Lipcowy zachód słońca na Majorce. Godzina 20:08. Anja Rubik po kilkunastu godzinach sesji dla Vivy! znajduje piętnaście minut, żeby porozmawiać. Scenerią do wywiadu,  co naturalne, staje się kamienista plaża i krystalicznie czysta woda. Anja jeszcze przed chwilą skakała do niej z kilku metrów, stąd jej jeszcze mokre włosy. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądał dzień z Anją na planie, zobaczcie teledysk, kóry powstał przy okazji tej wakacyjnej sesji.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! „Cieszę się, że udało nam się rozstać”. Anja Rubik w pierwszym wywiadzie po rozwodzie z mężem

 

Anja Rubik w VIVIE!: o rozwodzie, pracy i zawodowych wyzwaniach

 

– Robię projekty, które mnie pasjonują. Nie mam poczucia, że chodzę do pracy. Sukces to jest pojęcie dosyć względne, to zależy, co dla kogo jest sukcesem. Dla mnie to balans pomiędzy podróżami a pracą. Wydaje mi się, że taki mój osobisty sukces odnoszę. Niczego nie oczekuję – zdradziła w wywiadzie wideo Anja Rubik. 

Jesteście ciekawi, co mówi o marzeniach? Jak postrzega swój sukces? I czy od życia należy „oczekiwać”? Zapraszamy na pierwszą część ekskluzywnego wywiadu wideo.

 

Niedawno modelka została ambasadorką najnowszego smartfona Samsunga Galaxy S8, który możecie kupić w ofercie Orange LOVE, klikając w ten LINK.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Anja Rubik: „W związku z rozwodem postanowiłam pochować wiele wspomnień’’

 

Nowa VIVA! 14/2017 z Anją Rubik na okładce od czwartku w kioskach!

Anja Rubik, VIVA! lipiec 2017, okładka 14/2017, okładka
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!