WSPOMNIENIA

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Rozdzieliła ich tragedia...

Weronika Kostyra 27 sierpnia 2019 16:15

Historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków to opowieść jak z bajki. Nie szukali miłości, ona sama ich odnalazła. Ich miłość została nagle przerwana przez tragedię, która wydarzyła się 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Piotr Woźniak-Starak w nocy wypadł do wody z motorówki. Po czterech dniach poszukiwaniach znaleziono jego ciało. Dziś para świętowałaby trzecią rocznicę ślubu. Niestety, dzień, który miał być dla nich wyjątkowy, upływa pod znakiem żałoby....

Rocznica ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobrali się 27 sierpnia 2016 roku. Bajkowa uroczystość ślubna odbyła się w Wenecji, w pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande. W tym szczególnym dniu młodej parze towarzyszyła rodzina i najbliżsi przyjaciele. Małżonkowie wielokrotnie mówili o sobie, że są oryginalną parą i żyją na własnych zasadach – nie oglądali się na innych.

„Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla VIVY!.

Niestety nie tak miała wyglądać trzecia rocznica ślubu Agnieszki i Piotra. Na nieco ponad tydzień przed rocznicą milioner zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Małżonkowie z krótkim stażem mieli już plany na ten dzień… Rodzinie zmarłego Piotra składamy najszczersze kondolencje. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?