WSPOMNIENIA

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Rozdzieliła ich tragedia...

Weronika Kostyra 27 sierpnia 2019 16:15

Historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków to opowieść jak z bajki. Nie szukali miłości, ona sama ich odnalazła. Ich miłość została nagle przerwana przez tragedię, która wydarzyła się 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Piotr Woźniak-Starak w nocy wypadł do wody z motorówki. Po czterech dniach poszukiwaniach znaleziono jego ciało. Dziś para świętowałaby trzecią rocznicę ślubu. Niestety, dzień, który miał być dla nich wyjątkowy, upływa pod znakiem żałoby....

Rocznica ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pobrali się 27 sierpnia 2016 roku. Bajkowa uroczystość ślubna odbyła się w Wenecji, w pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande. W tym szczególnym dniu młodej parze towarzyszyła rodzina i najbliżsi przyjaciele. Małżonkowie wielokrotnie mówili o sobie, że są oryginalną parą i żyją na własnych zasadach – nie oglądali się na innych.

„Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla VIVY!.

Niestety nie tak miała wyglądać trzecia rocznica ślubu Agnieszki i Piotra. Na nieco ponad tydzień przed rocznicą milioner zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Małżonkowie z krótkim stażem mieli już plany na ten dzień… Rodzinie zmarłego Piotra składamy najszczersze kondolencje. 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.