URODZINY GWIAZD

Silna, waleczna i niezależna. Oto Agnieszka Woźniak-Starak w sesjach VIVY!

Gwiazda obchodzi dziś urodziny!

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2020 11:26

Od lat odnosi sukcesy w telewizji. Pomogły jej w tym nieprzeciętna uroda, niewyparzony język, silny charakter i niezależność. Agnieszka Woźniak-Starak początków swojej kariery nie wspomina za dobrze i najchętniej wymazałaby z pamięci swój telewizyjny debiut. Swoje pierwsze kroki stawiała w TVP i jak wspominała w jednym z wywiadów, była sztywna jak kij i tak zestresowana, że „kompletnie wyłączało się myślenie”. Choć stres początkowo ją paraliżował, z każdym kolejnym występem, było coraz lepiej. Dziś mało kto już pamięta Agnieszkę w roli „grzecznej” prezenterki.

Urodziny Agnieszki Woźniak-Starak sesje VIVY!

Widzowie do niedawna kojarzyli ją z popularnym show Azja Express. W życiu prywatnym odnalazła szczęście u boku ukochanego męża. „Jeśli skupimy się na tym, że chcemy, żeby miłość trwała, i trafimy na osobę, która chce tego samego co my, widzi w tym wartość, to już połowa sukcesu. Rzecz w tym, aby się dobrać, trafić na siebie", mówiła w wywiadzie dla VIVY! o małżeństwie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Niestety wydarzenia jednej z sierpniowych nocy w jednej sekundzie zmieniły całe życie bliskich producenta. Mąż Agnieszki zginął po tym, jak wybrał się nocą na przejażdżkę motorówką. Niestety, przy manewrze skrętu wypadł z łodzi i z tej krótkiej wyprawy po jeziorze Kisajno już nie wrócił.

Pogrążona w żałobie Agnieszka Woźniak-Starak powoli stara się stawać na nogi. Od marca rozpoczęła prowadzenie audycji w radiu NewOnce. Dziś dziennikarka kończy 42 lata. Zobacz, jak pozowała w naszych sesjach zdjęciowych! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.