NOWY NUMER VIVY!

Usłyszała: „Jesteś córką księdza”. Agata Steczkowska o przeszłości i ojcu EKSKLUZYWNE WIDEO

Piotr Wojtasik 24 marca 2017 07:15

Kiedy miała 14 lat, obca kobieta rzuciła jej w twarz: „Jesteś córką księdza, jesteś wstrętna. Jesteś dzieckiem grzechu”. Uświadomiła sobie wtedy, że w historii jej rodziny, pozornie zwyczajnej, tkwi tajemnica. I że dotyczy tylko jej.

 

Polecamy też: „Tato nie został księdzem przypadkowo’’. Agata Steczkowska ujawnia rodzinne tajemnice

 

Traumatyczne przeżycia z dzieciństwa i długą drogę do prawdy opisała w książce „Steczkowscy. Miłość wbrew regule”, która wywołała burzę wśród jej bliskich.  Agata Steczkowska w poruszającej, obrazoburczej, łamiącej tabu rozmowie specjalnie dla viva.pl. 

 

Nasza dziennikarka Beata Nowicka napisała wyjątkową książkę o historii miłości Stanisława i Danuty Steczkowskich. Jest to trzymająca w napięciu opowieść o losach tej niezwykłej rodziny, którą Beata opisała z punktu widzenia ich najstarszego dziecka Agaty Steczkowskiej.

 

Przypomnijmy, że magazyn Viva! w województwie Mazowieckim dostępny jest z kartą rabatową Good For U Wellness & Beauty na zabiegi w gabinetach spa, wellness i medycyny estetycznej. Zniżki do 50% w ponad 90 salonach!

 

Adresy salonów biorących udział w promocji oraz regulamin akcji na stronie www.goodforu.pl.

 

W numerze również wywiad z Pawłem Małaszyńskim, aktorem, którego można obecnie oglądać w serialu „Belle Epoque”, emitowanym przez TVN oraz Agatą Steczkowską, która w książce zdradziła sekrety rodzinne, jak również z niekwestionowanym autorytetem, jeśli chodzi o język polski, Jerzym Bralczykiem.

 

Anna Maria Jopek, VIVA! marzec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polecamy też: Kontrowersyjna książka Agaty wywołała medialną burzę. Czy poróżni ją z całą rodziną Steczkowskich?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.