TYLKO U NAS

„Zatruwamy sobie życie tym, co nie powinno nas interesować’’. Michał Szpak kończy 27 lat! EKSKLUZYWNY WYWIAD VIDEO

Damian Duda 26 listopada 2017 14:00

 

Michał Szpak kończy dziś 27 lat. Z tej okazji artysta udzielił wywiadu Viva.pl, w którym opowiedział o swoim najnowszym singlu, który kilka dni temu miał premierę, oraz o celach, które stawia przed sobą. 

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Niepublikowane zdjęcia Michała Szpaka z sesji dla VIVY! autorstwa Zuzy Krajewskiej

 

Chciałbym, żeby progres, który zdobywa razem z ludźmi, z którymi współpracuje, był stały. Żeby nigdy nie było momentu stagnacji. Aby byli wokół mnie ludzie, którzy będą mi pomagać. Nie życzę tylko sobie tego, ale nam wszystkim’’, mówi piosenkarz. 

 

Michał odniósł się również do kontrowersyjnej okładki dziennika „Fakt’’, której był bohaterem. „Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że nie udzieliłem tego wywiadu. Pewne rzeczy dzieją się poza tym, co przekazuje artysta. I, jak wiadomo, nie tylko mnie się takie rzeczy zdarzają, a wielu osobom, które działają w świecie show-biznesu. Dlatego nawet na takie rzeczy nie reaguję. Szkoda nerwów. Takie artykuły jedyne, co robią, to śmieszą’’, powiedział artysta.

 

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak w sesji dla VIVY!, czerwiec 2017 r. 

 

Muzyk podkreśla, że singiel, który niedawno miał premierę, „Don't Poison Your Heart’’, jest właśnie o tym, co się dzieje w internecie — m.in. hejcie. „Zatruwamy sobie życie tym, co nie powinno nas interesować’’, podkreśla artysta.  

 

Zobaczcie całą rozmowę VIDEO z Michałem Szpakiem!

 

Z okazji urodzin redakcja VIVY! życzy Michałowi samych sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń! 

 

Zobacz też: Już jest nowy singiel Michała Szpaka! Czy „Don't Poison Your Heart’’ podbije zagraniczne listy przebojów?

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.