HOROSKOP VIVY!

Sprawdź swój horoskop miłosny na najbliższy tydzień!

Przepowiednia na 13.04 – 20.04.2020

Redakcja VIVA! 13 kwietnia 2020 09:45

Horoskop miłosny przepowiada, że nie będzie to łatwy czas dla niektórych znaków zodiaku! Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe?

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Tygodniowy horoskop miłosny przepowiada osobom spod znaku Barana bardzo udany tydzień pod względem życia osobistego. Wystarczy minimum Twojego wysiłku, aby osiągnąć harmonię w związku i wielkie szczęście, o którym marzyłaś od dawna. Bliska osoba na pewno będzie Cię wspierać.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Gwiazdy przewidują, że w nadchodzącym tygodniu bez trudu udowodnisz, jak bardzo zależy Ci na Twojej relacji miłosnej. Przejmij inicjatywę, jeśli chcesz, aby w związku wszystko układało się po Twojej myśli. Samotne przedstawicielki znaku Byka nie będą narzekać na brak zainteresowania, jednak horoskop nie przewiduje długotrwałych znajomości.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny powstrzymać się od ostatecznych decyzji. Horoskop miłosny nie wyklucza, że w tym tygodniu wydarzy się coś, co skłoni Cię do całkowitej zmiany zdania i zmotywuje do rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Intuicja Cię nie zawiedzie, dlatego uważnie jej wysłuchaj.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Nadchodzący tydzień nie będzie dla łatwy. Niektóre osoby spod znaku Raka zaczną walczyć o stabilność w trwającym związku, a inne – porzucą przeszłość dla kogoś, kto zawróci im w głowie. Niezależnie od tego, co wydarzy się w Twoim życiu, nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji. Ten błąd może Cię wiele kosztować.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Miłosny horoskop tygodniowy obiecuje Lwom spokojny i radosny czas. Harmonia powróci do Twojej relacji z ukochaną osobą, a chwilowe nieporozumienia znikną. Prawdopodobnie pozbędziesz się również uporczywego problemu, który nie pozwalał Ci na odważne wyznanie. Gwiazdy sugerują, że niektóre przedstawicielki znaku mogą otrzymać propozycję nie do odrzucenia...

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Osoby spod znaku Panny powinny wykazać się odwagą, ponieważ od tego zależne jest ich szczęście. Jeśli zależy Ci na kimś bliskim, będziesz musiała przejąć inicjatywę – inaczej Twój plan nie będzie miał szans na powodzenie. Horoskop podpowiada również, że to doskonały czas na ustalenie ważnych szczegółów, dotyczących przyszłości u boku ukochanej osoby.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Horoskop miłosny przewiduje, że w tym tygodniu poświęcisz się rozmyślaniu o przyszłości. Niewykluczone, że podejmiesz pewne decyzje, które mogą mieć zaskakujący wpływ na Twój związek. Bez względu na efekt końcowy, na pewno nie popełnisz błędu. Samotne Wagi nie odmówią spontanicznego flirtu.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona znajdą się pod wpływem wyjątkowo romantycznej atmosfery. Zdecydowanie nie będziesz narzekać na brak zainteresowania, ponieważ druga połówka udowodni, jak bardzo jej na Tobie zależy. Pamiętaj jednak, że musisz czasami zgodzić się na kompromis, jeśli chcesz utrzymać harmonię w związku.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Tygodniowy horoskop miłosny przewiduje emocjonalny czas dla większości osób spod znaku Strzelca. Prawdopodobnie będziesz musiała podjąć ostateczną decyzję związaną z obecną relacją. Nie będzie to łatwe, ale twoje życie uczuciowe na tym zyska. Bądź szczera, zarówno wobec siebie, jak i bliskiej osoby.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy ostrzegają, że w nadchodzącym tygodniu nie powinnaś oceniać innych na podstawie pierwszego wrażenia. Możesz się pomylić, a konsekwencje tego błędu będą nieprzewidywalne... Pomimo to, Twoje życie miłosne zacznie powoli się układać. Samotne osoby spod znaku Koziorożca mają szansę na nową znajomość.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika prawdopodobnie porzucą pewne przyzwyczajenia z przeszłości na rzecz rozwoju – zarówno w związku, jak i poza nim. Twoja przyszłość jest w Twoich rękach, dlatego nie ulegaj żadnym sugestiom, ale skoncentruj się na tym, co dla Ciebie najlepsze. Każda zmiana wyjdzie Ci na dobre.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Horoskop miłosny podpowiada, że w tym tygodniu powinnaś skupić się na potrzebach i pragnieniach bliskiej osoby. Taka postawa z pewnością wpłynie na Twój związek – stanie się mocniejszy i bardziej namiętny. Niektóre samotne przedstawicielki znaku odnajdą szczęście u boku kogoś, kto od dawna walczy o ich uczucie. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.