HOROSKOP VIVY!

Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe? Sprawdź swój horoskop miłosny!

Co wydarzy się w dniach 30.03 – 05.04.2020?

Redakcja VIVA! 29 marca 2020 18:45

Romantyczne chwile czy nieprzyjemne nieporozumienia? Jak ułoży się Twoje życie uczuciowe w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co mówi tygodniowy horoskop miłosny 2020!

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: BARAN

Tygodniowy horoskop miłosny przewiduje burzliwy czas w życiu uczuciowym osób spod znaku Barana. Niespodziewane wyznanie bliskiej osoby może sprowokować Cię do pewnych zmian, które wpłyną na waszą relację. Gwiazdy podpowiadają, że im bardziej będziesz stanowcza, tym szybciej otrzymasz to, czego pragniesz. W życiu samotnych przedstawicielek znaku pojawi się ktoś wyjątkowy, jednak horoskop nie ujawnia, czy będzie to długoterminowa znajomość.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: BYK

Prawdopodobnie w tym tygodniu będziesz kierować się zasadą „wszystko albo nic”. Ze względu na takie nastawienie, horoskop miłosny nie wyklucza nieporozumień. Jeśli jesteś niezadowolona z tego, co obecnie dzieje się w Twoim związku, musisz podjąć odpowiednie kroki. Gwiazdy podpowiadają, że zarówno próba naprawy relacji, jak i decyzja o ostatecznym końcu, wyjdą Ci na dobre.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: BLIŹNIĘTA

Horoskop miłosny przewiduje, że nadchodzący tydzień może być dla Ciebie trudny. Bezpodstawne oskarżenia, wybuchy zazdrości i niedopowiedzenia skutecznie popsują Ci humor. Gwiazdy uspokajają jednak, że szczera rozmowa z bliską osobą i odnalezienie kompromisu pozwolą na przywrócenie harmonii do Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na swoje życie uczuciowe w tym tygodniu. Przyjemne chwile u boku ukochanej osoby i romantyczna atmosfera na pewno wpłyną na Twoje samopoczucie, dlatego nie będziesz narzekać na gorszy nastrój. Niektóre przedstawicielki znaku zaczną poważnie rozmyślać o przyszłości, a inne zdecydują się na poważne wyznanie.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: LEW

Tygodniowy horoskop miłosny nie wyklucza, że w tym tygodniu będziesz musiała podjąć trudną decyzję, związaną z życiem uczuciowym. Pomimo niepewności, nie rezygnuj z wcześniejszych postanowień – intuicja podpowie Ci najlepsze rozwiązanie i wskaże właściwy sposób na rozwiązanie problemu. Zarówno zakochane, jak i samotne Lwice poczują ulgę.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: PANNA

Gwiazdy przepowiadają, że osoby spod znaku Panny nie będą zamartwiać się tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym. W nadchodzącym tygodniu skoncentrujesz się wyłącznie na sobie i swoich potrzebach. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie – czas spędzony z samą sobą sprawi Ci największą przyjemność.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: WAGA

Jak przewiduje horoskop miłosny, harmonia na dobre powróci do Twojego związku. Wszelkie nieporozumienia będą jedynie wspomnieniem, a bliska osoba zrobi wszystko, co może, abyś poczuła się wyjątkowo. Pomimo romantycznej atmosfery, nie zapominaj o tym, że relacja miłosna wymaga również Twojego zaangażowania.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona muszą zwrócić szczególną uwagę na swoje pomysły i pragnienia. Gwiazdy nie wykluczają, że kilka z nich zdecydujesz się wprowadzić w życie. Jeśli rozwój Twojej relacji miłosnej chwilowo utknął w martwym punkcie, nie podejmuj zbyt pochopnie żadnych decyzji osobistych. Bliska osoba liczy na Twoje wsparcie, a nie odrzucenie.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: STRZELEC

Horoskop miłosny na ten tydzień przepowiada bardzo spokojny, przyjemny i romantyczny czas w życiu większości osób spod znaku Strzelca. W Twoim związku wszystko zacznie układać się po Twojej myśli, a ukochana osoba chętni spełni Twoje pragnienia. Również samotne przedstawicielki znaku nie będą narzekać na brak zainteresowania.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: KOZIOROŻEC

Gwiazdy namawiają osoby spod znaku Koziorożca do przejęcia inicjatywy w sprawach miłosnych. Zaufaj swojej intuicji, aby wszystko ułożyło się w taki sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Horoskop nie wyklucza, że wraz z takim sposobem myślenia, nadejdzie czas na przykre decyzje. Pomimo wszystko, w tym tygodniu musisz myśleć jedynie o sobie.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: WODNIK

Tygodniowy horoskop miłosny ostrzega, że nie jest to dobry czas na miłość. Będziesz skoncentrowana jedynie na sprawach zawodowych, a brak równowagi doprowadzi do kilku błędów i nieprzewidywalnych konsekwencji. Z tego powodu postaraj się powstrzymać od jakichkolwiek decyzji, związanych zarówno z obecną relacją miłosną, jak i poszukiwaniem drugiej połówki. Na wszystko przyjdzie czas.

HOROSKOP 2020 MIŁOSNY TYGODNIOWY: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny przygotować się na dość intensywny tydzień. Prawdopodobnie wraz z ukochaną osobą zaczniesz planować przyszłość, co może doprowadzić do kilku nieporozumień. Pamiętaj o kompromisie, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Horoskop miłosny podpowiada samotnym przedstawicielkom znaku, że powinny zaufać komuś, kto od dawna walczy o ich uwagę. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.