VIVA! EKO

Iza Miko w najnowszym wydaniu VIVA! Eko opowiedziała o tym, co znaczy dla niej bycie eko!

Na co zwraca uwagę w pierwszej kolejności?

Redakcja VIVA! 30 września 2020 20:31

39-letnia aktorka, tancerka i modelka Iza Miko, specjalnie dla wszystkich czytelników magazynu VIVA! zdradziła, co dla niej oznacza bycie eko. Aktorka od lat przestrzega ścisłych zasad, które są ważne dla niej, a przede wszystkim wpływają na funkcjonowanie naszej planety. Koniecznie obejrzyjcie wywiad z Izą Miko! 

Na początku zwyczajnie robiłam recykling, zakręcałam wodę, kupowałam produkty eko, ale potem zdałam sobie sprawę, że jedyną rzeczą która naprawdę może coś zmienić - to jest przejście na weganizm. Przeszłam na weganizm 8-9 lat temu. To poprawiło jakość mojego życia i zdrowia, pozbyłam się wszystkich alergii. I to jest numer jeden, co można zrobić dla planety!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.