VIVA! EKO

Iza Miko w najnowszym wydaniu VIVA! Eko opowiedziała o tym, co znaczy dla niej bycie eko!

Na co zwraca uwagę w pierwszej kolejności?

Redakcja VIVA! 30 września 2020 20:31

39-letnia aktorka, tancerka i modelka Iza Miko, specjalnie dla wszystkich czytelników magazynu VIVA! zdradziła, co dla niej oznacza bycie eko. Aktorka od lat przestrzega ścisłych zasad, które są ważne dla niej, a przede wszystkim wpływają na funkcjonowanie naszej planety. Koniecznie obejrzyjcie wywiad z Izą Miko! 

Na początku zwyczajnie robiłam recykling, zakręcałam wodę, kupowałam produkty eko, ale potem zdałam sobie sprawę, że jedyną rzeczą która naprawdę może coś zmienić - to jest przejście na weganizm. Przeszłam na weganizm 8-9 lat temu. To poprawiło jakość mojego życia i zdrowia, pozbyłam się wszystkich alergii. I to jest numer jeden, co można zrobić dla planety!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.