VIVA! EKO

Iza Miko w najnowszym wydaniu VIVA! Eko opowiedziała o tym, co znaczy dla niej bycie eko!

Na co zwraca uwagę w pierwszej kolejności?

Redakcja VIVA! 30 września 2020 20:31

39-letnia aktorka, tancerka i modelka Iza Miko, specjalnie dla wszystkich czytelników magazynu VIVA! zdradziła, co dla niej oznacza bycie eko. Aktorka od lat przestrzega ścisłych zasad, które są ważne dla niej, a przede wszystkim wpływają na funkcjonowanie naszej planety. Koniecznie obejrzyjcie wywiad z Izą Miko! 

Na początku zwyczajnie robiłam recykling, zakręcałam wodę, kupowałam produkty eko, ale potem zdałam sobie sprawę, że jedyną rzeczą która naprawdę może coś zmienić - to jest przejście na weganizm. Przeszłam na weganizm 8-9 lat temu. To poprawiło jakość mojego życia i zdrowia, pozbyłam się wszystkich alergii. I to jest numer jeden, co można zrobić dla planety!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.