VIVA! EKO

Iza Miko w najnowszym wydaniu VIVA! Eko opowiedziała o tym, co znaczy dla niej bycie eko!

Na co zwraca uwagę w pierwszej kolejności?

Redakcja VIVA! 30 września 2020 20:31

39-letnia aktorka, tancerka i modelka Iza Miko, specjalnie dla wszystkich czytelników magazynu VIVA! zdradziła, co dla niej oznacza bycie eko. Aktorka od lat przestrzega ścisłych zasad, które są ważne dla niej, a przede wszystkim wpływają na funkcjonowanie naszej planety. Koniecznie obejrzyjcie wywiad z Izą Miko! 

Na początku zwyczajnie robiłam recykling, zakręcałam wodę, kupowałam produkty eko, ale potem zdałam sobie sprawę, że jedyną rzeczą która naprawdę może coś zmienić - to jest przejście na weganizm. Przeszłam na weganizm 8-9 lat temu. To poprawiło jakość mojego życia i zdrowia, pozbyłam się wszystkich alergii. I to jest numer jeden, co można zrobić dla planety!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.